07 Ocak 2014

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Polislerinin Yazdığı Anormal Cezalar!

Yaklaşık bir ay önce en üst sınırdan yani 343.00 TL trafik cezası yedim. Bir ay geçmeden üç tane trafik cezası daha geldi on gün içinde üç trafik cezası aynı yerde nedense ama benim bunlardan sadece elime geçen trafik ceza kağıdından haberim oluyor hepside 70/78 hız arası yediğim cezalar radar varmış ara sokaklara gizlenmiş sürekli yazıyor ve gönderiyor.

Sanırım bunun sonunda ödül var başka bir şey, düşünemez hale geldim. 1500.00 TL trafik cezası ödeyince biraz insanın ne akli dengesi kalıyor. Nede hoşgörülü davranabiliyor acaba neden hız sınırı göstergesi yok neden radar olduğunu gösteren bir işaret yok. Ne bu komplo mu? Niçin arkadan gönderiliyor, neden durdurulup ceza elimize verilmiyor?

Güner 181 Okunma

Cevaplar

  • Güner10 Ocak 2014

    emniyet müdürlüğündeki çalışan polıslerin çözümü 'biz eğer bu cezaları yazmassak bizi vatan hainliğiyle suçlarlar' dediler.yalnız ben trafik cezasının durdurularak verilmesini ve kimi yavaş gidiyor,kimi hızı aşıyor denilerek ceza kesilmesinin vicdani olarak doğru bulmuyor ve nerelerde hızın kaç olacağı aleni açık belirtilmesini istiyorum.haksız şekilde verilen ceza paralarının iadesinin yapılmasını istiyorum.trafikten değil trafik polislerinden korkar olduk bu cezalar bize trafik kazası yaptırıyor hız göstergesine bakmaktan aynaları kontrol edemez oldum artık siz düşünün 30 veya 50 klm hız bunun tekrar tekrar düşünülmesi ve araba markasına göre gün aşırı ceza yazılırmı? 1,5 ayda 1500.00tl para cezası nasıl ödenir nereye gidiyor bu paralar?çözüm olarak mahkemeye şikayet dilekçesi vermem söylendi.dilekçemi verdim ama güvenim sıfır.sonuç ne zaman gelir bilmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön