23 Kasım 2013

Emniyet Genel Müdürlüğü Konya Genelindeki Kavşaklar!

Özellikle Konya'da bulunan yol ver levhalarına hiç bir sürücü uymuyor. Trafik ve belediye aracılığı belediye il encümen trafik komisyonları tarafından gerekli çalışmaların yapılarak Zafer Sanayi kavşağında çimento fabrika kavşağında Farabi Hastanesi kavşağında genel kavşaklarda gerekli takiplerin yapılarak ceza'i işlemler uygulanmalı.

Sürücüler uyarılarak veya sürücülere el ilanları dağıtılarak yollara kasisler yapılarak, sürücülerin yavaşlamalarını ve yol ver levhalarını kullanmalarını sağlamak açısından mal ve can güvenliği açısından gerekenin yapılmasını sağlamak gerekli. Vatandaş ve sürücü olarak şikayetçiyim. 155 e gelen ihbarlar değerlendirilmeli. Önemle rica ederim.

T.c. 233 Okunma

Cevaplar

  • T.c. 26 Ağustos 2017

    Özellikle Konya emniyet Müdürlüğü trafik denetleme işini düzgün yapmıyor radar ceza başka bir şey yok ekipler arabalarda uyukluyor lütfen denetimsiz hareket ediyor polisler kimsenin baktığı yok trafik kuralını uygulayacak eğitecek polis yok kendileri uymuyorki vatandaş uysun diyecek lafları yok kimseye ferdi hareket eden polis memuru çok kendi egolarını tatmin etmek için ceza yazanlar var inşallah rabbim nasıl biliyorsa öyle yapsın

  • T.c. 27 Kasım 2013

    çözüm yok nerede çözüm cevap bile yok hizmet kalitesi sıfır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön