Emlak Yönetim Ne Zaman Bitecek Bu Anlamsız Para Almalar

İsmail İsmail18 Temmuz 12:06

Her sorunumuzu çözümsüzlük ile karşılayan, "ne yapalım kader bu" demekten başka çözüm sunmayan bu yönetemeden aldığınız fahiş aidatlar, beslediğimiz onca "güya" çalışanınız ne zaman düşecek yakamızdan? Geçen kış hemen hemen her gün petekler kapatıldı. Ben aradım tekrar açıldı. Ertesi gün ya da iki gün sonra yine aynısı. Çözüm yok. Voltaj fazla geliyormuş sigorta atıyormuş vesaire. Bir kış boyu çektik o sıkıntıyı. Asansörler sürekli arızalı. Ne güvenlik var ne kamera var. Gelen faturalar bile ayak altında çiğneniyor. Blok görevlileri ne iş yapar bellisiz. Malatya 1. Bölge mc1-** blokda oturuyorum ben. 4 yıl oldu ama bin pişman oldum sayenizde. Şunu açık net söyleyebilirim. Kurtulma şansını bulan bir dakika durmaz orada. 

Hemen yan komşumuz özel sitede güvenlik, kamera, kapıcı vs her şey dahil 50 TL aidat veriyor. Siz ne için istiyorsunuz bu 115 TL aidatı? Çalışmayan asansörler için mi? Olmayan güvenlik veya kamera sistemi için mi? İki kapılı han gibi giren çıkanın belli olmadığı giriş çıkışlar için mi? Bir türlü düzgün çalışmayan ısıtma sistemi için mi? Yalan dolan ile daha evi aldığımız zaman imzalattığınız devir evrakları için mi? En az on defa alt kata akan su yüzünden evin muhtelif yerlerinde kazı çalışması yapıldı. Yeniden tesisat yaptırdık. Üst kat aynı şekilde evime kaç yerden aktı. Allah aşkına söyleyin. Ne zaman bitecek bu? Ne zaman kurtulacağız sizden? Ne zaman yakamızdan düşeceksiniz? Farklı site yönetim firmaları ile de görüştüm. Adamlar sizin sözde yaptığınız işler için 50 TL istiyorlar. 

Nasıl olsa bağlamışsınız insanları TOKİ'ye. Gelen enflasyon zamları bir yandan borçların hiç bitmemesini sağlıyor. Bir yandan 6-7 kişilik dev kadrosuyla emlak yönetimi besliyoruz. Ama şunu bilin hakkımızı asla helal etmiyoruz. Denetiminiz yok. Umursadığınız yok. Nasılsa garantiye almışsınız işi. Şu anda son 25 dakika dır TOKİ müşteri hizmetlerini bekliyorum. Bana kanun ve tsm resitalleri dinletiyorlar. Fakat telefonu açan yok. Açsalar soracağım soru şu olacak? Allah aşkına ne zaman kurtulacağız şu Emlak Yönetim'den?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler