sta-4-hoverİyi Çözüm

Eminevim Kampanya Şartları!

Hatice Hatice04 Haziran 20:06

2019 şubat ayında bir hata yapıp Eminevim Kartal şubesine uğradık. O an anlamadık ama müşteri temsilcisinin abartıları ve sanki bir şey kaybedecekmişiz gibi acele ettirici teklifleri yüzünden o gün kampanyaya dahil olduk maalesef sadece 1 kişilik yer var falan yarına dolabilir falan vs... Sözler. 400.000 TL'lik bir ev için 38.800 TL bizden para aldılar. %10'luk peşinatı 10 ay taksitle 4000 TL ödeme şeklinde ödeyeceğimizi söyledi. Ama bize kesinlikle %10'luk peşinatı taksitle ödersek kaç taksit olursa o kadar uzayacağını söylendi. Kendi kendine bir de 10 ay taksit yaptı. Şimdi başlayın kuralara girin falan diye yönlendirme yaptı. Tabi biz yeni evli olduğumuzu ilk 3 ay 2000 TL ödeyip ama 10 ay içinde %10'luk kısmı tamamlayacağımızı söyledik. Tamam tamam hiçbir sorun yok diye bizi geçiştirdi. 

Meğer çıkmazsak 34 ay sonunda alacağız diye hayallerini kurduğumuz kampanyada biz 46 ay sonra ev almaya hak kazanıyormuşuz. Yüzde 10 peşinatı 10 taksitle ödediğimiz için oradan bir 10 ay eklemişler. Bir de ilk 3 ay 2000 TL ödediğimiz için bize ceza vermişler. 2 ay da oradan koymuşlar. Üstelik kurada çıksak bile 12 ay boyunca paramızı bundan dolayı vermeyeceklerini öğrendik. Parayı başkasına da vermeyip böyle yapıp paramızı işletip orada burda rezidanslar yapıp satıyorlar. Bizi mağdur ediyorlar ve bize bunu danışman kesinlikle anlatmadı. Bunu da 13 ay boyunca ödemelerimizi yapmışız ondan sonra mesaj atıp söylüyorlar. Tabi hakkımızı aramak için gittiğimizde dalga geçer gibi davrandılar. Ne yapabilirsiniz gibisine. Ama bizim elimizde delilimiz vardı ve mecbur muhatap olmak zorunda kaldılar. Yoksa muhatap bile almıyorlar. 

Kampanya değişikliği yapabileceklerini söylediler. 29 aylık 80 kişilik bir gruba taksitlerimizi de yükselterek geçirdiler. Yani 14 ay sonra en baştan bizi başlattılar. Yani olan yine bize oldu. Elimdeki delilim hala duruyor ve hala mahkemeye gitme hakkım var. daha çok şey var da bunları da mahkeme de anlatırım. Kura da da asla çıkmayacağım dan eminim. Gözümüzle görmüyoruz açılan isimleri.

Cevaplar

profile-icon Hatice 17 Haziran 14:08

2019 yılı şubatta maalesef Eminevim Kartal şubesine gittim. M. Temsilcisi bize bir kampanyadan bahsetti %10 peşinat taksitli organizasyon ücretini peşin alıyoruz eğer or. Ücretini peşin verirseniz hemen kuraya katılıp %10 peşinat bitince evinizi kurada çıkarsanız hemen alacaksın dedi. Hiç çıkmazsan toplam 34 ay sonra alacaksın dedi. Yeni evlenmiştik biraz elden borcumuz vardı ne yaparız diye düşündük m. Temsilcisi bize bu kaçmaz her türlü kolaylığı sağlarız. İlk aylar 1000 TL ödersiniz en azından kuraya girmiş olursunuz ayınız birkaç ay atlamış olur şimdi katılmazsanız boş yere ayınız gidecek falan dedi. Biz hata yapıp kabul ettik. 400.000 TL lik ev için 38.800TL bir kuruş bile indirim yapılmadan (daha sonradan öğrendik bazı tanıdıklarımıza indirim yapılmış ) or. Ücretini ödedik. Ve 40.000 TL olan %10 lük peşinatı beyefendi 10 taksite böldü kendisi biz de sanıyoruz ki o 10 taksit oluyor öyle anlatıyor çünkü bize meğer istersen daha az süre yapabiliyormuşsun. Sonra tabi hiçbir şeyden haberimiz yok biz ilk üç ay 4000 TL yerine 2000 TL ödedik ama diğer aylar fazla ödeyip 10 ay bitmeden 40. 000 bin tl yi bitirdik 13 ay sonra mesaj geldi kurada çıksanız dahi 12 ay boyunca paranızı almayacaksınız demek istiyor mesaj tabi biz Kartal şubesine gittik ve neye uğradığımızı şaşırdık. Meğer %10 peşinatı ne kadar taksit yaparsan o taksit süresi bitse de yine de bekliyormuşuz ama bize %10 peşinat ödemesi bitene kadar bekleyeceğimizi anlattı. Üstelik ilk 3 ay boyunca 2000 TL olarak ödediğimiz için 2 ayda oradan ceza vermişler ve kurada çıksak bile 12 ay bekleyeceğimizi söyledi bana çıkan parayı gruptan başka birisine de vermiyor paramızı işletip orada burda rezidans yapıp satıyorlar paramızı işletip bizi mağdur ediyorlar Bize 34 ay olarak anlattığı kampanya bizim için 44 +2 = 46 ay oldu. Ve bizim bundan haberimiz yok Bir da dalga geçer gibi davrandı. Elimizde ki delili söyleyince bizi Üsküdar'a yolladı tabi oradakiler de bir şey yapmadı zaten sene içerisinde grup değiştirme hakkım normalde var sanki sorunu düzeltmiş gibi görünmek için grubumuzu değiştirmeyi teklif ettiler taksitimizi yükseltip bizi 29 aylık bir gruba dahil ettiler. Benim 14 ayım zaten gitti üstelik bir de 29 ay eklediler ne fark etti kendi hatalarını düzeltmediler. Gruplar şeffaf değil kim nasıl daire alıyor haberimiz yok. Hayali bir gruba mı üyeyim belli değil. Aklı olan varsa oturaun kendi biriktirsin bir başkasına sebep olmayın. Biz resmen dolandırıldık ama gerekirse mahkemelerde yerinde duruyor zaten

EminOtomotiv Logo EminOtomotiv 08 Haziran 12:47

Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir, mutlu müşterilerimizin yorum ve görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

profile-icon Hatice 05 Haziran 15:00

Şimdilik şikayetimi geri çekiyorum

profile-icon Hatice 05 Haziran 15:00

Teşekkürler

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler