14 Ağustos 2015

Eminotomotiv Geri Ödeme Yapılmadı.

881898 üyeyim. Yıllardır savunurum. İnançlı insanalar ve faiz yok diye. Nasip oldu 3 ay önce araç için girdim. Girene kadar ilgi alaka iyi. Girdikten sonra bu ilgi yok. Neyse sorun keşke bu olsa. 20' sı ile 30' u arası teslimat söylediler.

Daha önce arkadaşlarda 16' sı, 17' si, 20' sine ödeme yapıldı. Ayın 20' si oldu çıt yok. Alacağım aracın plakasını verdim. Çıt yok. 3 defa plaka verdim. En sonunda 25 idi. Arabayı buldum sözleştik. Aradılar 31' inde ödeme yapacağız diye. Dalgamı geçiyorsunuz, dedim. Parayı da vermediler. Faize bulaştım tekrar. Çıkış verdi. En kısa sürede para iade edilecek dendi. 10 gün oldu haber yok. Sonra aradılar gelecek ay dediler. 4 aydır paramı kullanıyorlar.

Süleyman 14.341 Okunma

Cevaplar

  • Eminotomotiv Temsilcisi10 Eylül 2015

    Üyemizin iadesi yapılmıştır. Teslimatlar gelen plakaların ekspertizi yapıldıktan sonra satın alıma uygun bir araçsa ödeme planına alınarak yapılır. Bugün bildirilen plaka için ertesi gün teslimat yapabilme imkanı maalesef sistemde mevcut değildir. Yukarıda mailde bahsetmiş olduğunuz arkadaşlarınız sanıyoruz sistemimiz hakkında sizinle aynı fikirleri paylaşmıyordur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön