Eminevim'den Haksız Kazanç!

Samet Samet14 Şubat 11:47

Ümraniye şubesi Eminevim'e 2019 da kayıt açtırdım. 2000 bin TL tutarına girdim. Benden organizasyon parası olarak 20 bin gibi bir para talep ettiler. Benim o kadar  param olmadığını orada bulunan S***  arkadaşa bildirdim. Sonrasında telefonlarda arandım ve bir şekilde beni ikna etti. Kalan kısmını taksitlere böleriz abi dedi tamam dedim. 

Ama bana ne yüzde on peşinat sistemi olduğunu ve bunun bitmeden o kadar geç alınacağı bilgisini vermedi ben bir sene sonunda bu şekilde olduğunu aradığımda öğrendim.

 Bana denen sadece ödemediğin kadar geç alırsın. Konu böyle olunca rahatsız etti ayrılmak istedim. Bunun üzerine bu şikayeti kaldırırsanız memnun oluruz dediler şube müdürü bende iyi niyet göstererek kaldırdım. Sadece tek taraflı olarak çalışanını tuttu. Paramın iadesini istedim komik bir rakam verdiler üç bin gibi. 

Sonrasında abi öde biraz arabaya çevirelim taksitlerin düşer dendi buna da devam etmeye başladım sadece param boşa gitmesin diye. Düşünün çıkmış olsa bile çekiliş yaklaşık 18 ay gibi bir zamana bölünmüş çıkmadığını düşündüğünüzde.

Cevaplar

profile-icon Samet 21 Şubat 23:07

Bu sistemde orada ilgilenen arkadaşın söyledikleriyle sözleşmede yazan maddeler birbirini tutmuyor. Her şey sadece sisteme dahil olana kadar. İnsanların emekleriyle kazandığı parayı basitleştirerek geçirmeniz komik. Sizin anlattıklarınızla imza aynı şeyler değil bunları okuyan insanlar gerçekten çok dikkat etmeli. Kopyala yapıştır cevaplarla sadece güven kırıyorsunuz. Bu sisteme dahil olurken kimse 10 peşinat tutarını taksitlendirip geç alacaksın ibaresi kullanmadı. Sizi gerekli makamlara şikayet edeceğim. Hiçbir şey almasam da emsal oluştursun. 21 bin tl ödeme yapıp sadece 6bin tl geri verebiliriz diyecek kadarsınız. Ama ney sözleşmede yazıyor. İnsanların boşluklarından yararlanıyorsunuz. Paramı verin dediğimde sözleşmede yazıyor diyor helal olsun size

Eminevim Logo Eminevim 20 Şubat 13:02

Abdul Samet S. Bey İyi Günler, Başvurunuza istinaden size geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Dosyanızı incelediğimizde konut/çekilişli sistemlerimize dahil olduğunuzu görüntülemekteyiz. Sistemlerimize kayıt aşamasında imzalamış olduğunuz sözleşmenizde taahhütnameniz açıkça yer almaktadır. Peşinat taksitlendirmesi ile kayıt olduğunuz sistemlerimizde peşinat taksitlendirme süresi kadar teslimatta öteleme olacağı bilgisi kayıt aşamasında yazılı olarak sizinle paylaşılmıştır. Zamanında ödenmeyen taksitleriniz sebebi ile taksit dondurmanız ve teslimatınızda ödeme yapmadığınız süre kadar öteleme durumu söz konusudur. Mevcut üyelikten ayrılma ile ilgili karar vermeniz üzere sözleşmeniz dahilinde ayrılma prosedürü uygulanmıştır. Sizlere üyeliğiniz ile ilgili gerekli bilgiler size Müşteri Memnuniyeti Merkezimizden izah edilmiştir. Şirketimiz tarafından size bilgisi sunulmayan bir husus ve şikayet unsuru oluşturacak bir durumunuz bulunmamaktadır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir ve mutlu müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Eminevim Logo Eminevim 15 Şubat 16:04

Samet S. Bey iyi günler, başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir, mutlu müşterilerimizin yorum ve görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ekrem 3 hafta önce  

    Samet bey sözleşmeye ve içindeki maddelere aldanmayın biz şirket değiliz ve sözleşmeyi noter huzurunda yapmadığımız için mahkemede geçersizdir 4 yılım heba oldu boşu boşuna ben bunlara yani Eminevim'e bulaşmasydım çoktan evimi almıştm olan parama oldu

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler