Eminevim'de Mağduriyet

Göksel Göksel04 Mart 19:53

Aralık 2019'da eminevim'e kayıt olduk. 30. 000 lira peşinat taksitle kayıt olduk sözleşmede en geç Aralık 2022 evin teslim olacağı belirtiliyor. Temsilci olan kişiyle konuşup peşinatı hemen ödeyemeyeceğimizi söyledik oda sıkıntı olmayacağını aylık taksitlerle bölüp bir an önce ödemeniz iyi olur diye belirtti sıkıştığınız durumda ödeme yapmamanız borcunuzu süresini uzatır diye belirtti fakat şimdi öğrendik ki ödemediğimiz de sadece borcumuzu süresi değil evin parasını verme süreleri de uzuyormuş. 

Çekiliş çıksa bile ödemediğimiz ay kadar teslimat gecikmesi oluyormuş bize böyle bir şey kesinlikle söylenmedi ve bunun gibi bir iki şey daha. Artık eminevim'e güvenimiz kalmadı biz bu şekilde bilseydik kesinlikle kayıt olmazdık mağduriyetimizin giderilmesini organizasyon ücretini geri talep ediyoruz hakkımızı sonuna kadar arayacağımızı belirtiyoruz ve de acil dönüş bekliyoruz.

Cevaplar

Eminevim Logo Eminevim 4 hafta önce

Göksel Ö. Bey İyi Günler, Başvurunuza istinaden size geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Dosyanızı incelediğimizde konut/çekilişli sistemlerimize dahil olduğunuzu görüntülemekteyiz. Sistemlerimize kayıt aşamasında imzalamış olduğunuz sözleşmenizde taahhütnameniz açıkça yer almaktadır. Peşinat taksitlendirmesi ile kayıt olduğunuz sistemlerimizde peşinat taksitlendirme süresi kadar teslimatta öteleme olacağı bilgisi kayıt aşamasında yazılı olarak sizinle paylaşılmıştır. Zamanında ödenmeyen taksitleriniz sebebi ile taksit dondurmanız ve teslimatınızda ödeme yapmadığınız süre kadar öteleme durumu söz konusudur. Sizlere üyeliğiniz ile ilgili gerekli bilgiler Müşteri Memnuniyeti Merkezimizden izah edilmiştir. Şirketimiz tarafından size bilgisi sunulmayan bir husus ve şikayet unsuru oluşturacak bir durumunuz bulunmamaktadır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir ve mutlu müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Eminevim Logo Eminevim 05 Mart 21:50

Göksel Ö. Bey iyi günler başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir, mutlu müşterilerimizin yorum ve görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler