21 Ağustos 2013

Eminevim.com.tr Çok Fırsatçı!

Eminevim.com.tr Müşteri temsilcisine 60.000 TL'ye ihtiyacım olduğunu belirttim. 100 aylık ödeme ile toplamda 72000 TL ödeyeceğimi 5 ayda bir çekiliş olacağını. 30. aydan sonra 835 TL sabit taksit ödeyeceğimi belirttiler.


60000 lira için %5 giriş ücreti %10 peşinat ödedim. İlk 5 ay kura da çıkmadı sonraki 5 ay çekiliş yapılmadı aradığımda noteri bahane ettiler. 30. aya kadar yapılmayacağını söylediler. Sonra aklıma takıldı 30. aya kadar 11996 TL sonraki 70 ay 58450 toplamda 70446 TL ödeyeceğimi hesapladım daha sonra öğrendim ki 60000 değil 59000 civarı alabilirmişim vergi kesilirmiş.


Bana toplamda 72000 demişlerdi ancak verdiğim peşinat ortada yok bende çıktım. 3000 TL yandı helal olmasın.

Ali 63.691 Okunma

Cevaplar

  • Ali11 Nisan 2016

    Emineevim 2009 tarihle çekilişe faizsiz niyetiyle katıldım ancak müşteri temsilcisinin yanlış yönlendirmesi sonucu mağdur edildim. Bu durumu her yerde yazdım sağ olsun bir sorumlu kişi bana telefon açarak beni dinledi mağdur olduğumu doğruladı müşteri temsilcisinin hatası olduğunu kabulettiler. Bu yüzden teşekkür ederim. Ancak mağdur olmama rağmen benden kesilen paranın kuruşu bile "prensip gereği" diye verilmedi. Allah büyük hakkımı helal etmiyorum.

  • Ali22 Ocak 2014

    Ayrıca belirtmek isterim görüşmelerimin çoğu sitem giriş sonrası önceden söylenmeyenlere yöneliktir. Ayrıca size güvenip elbette referans oldum. Ancak sonrası neden olayım. 22 ay ortalama 7 binliraya kadar ödediğim sitemden 3 binlirayı neden boşuna yakayım. Sizin hiç hatanız yokmu . Benimn en büyük hatam bir heyecanla size güvenmektir. Sizde bunu bir güzel suistimal ettiniz. Sizi Allah'a haval ediyorum. Numaram kayıtlı bir defa aradınız ki arayan kişiye teşekkür ederim beni anladığını haklı olduğumu ifade etti. Ama prensip gereği komisyon iadesi yapamayacaklarını ifade ettiler. Bu da kayıtlarınızda vardır. Adilseniz bunuda yazsaydınız.

  • Eminevim Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Ali T., Sistemimize Temmuz/2009’da 100’lü çekilişli gruba iştirak etmişsiniz. Grubunuzdaki ilk çekiliş Ağustos/2009’da yapılmış. Yukarıda iddia ettiğiniz gibi grubunuzdaki çekilişin ertelenmesi söz konusu değildir. Grubunuzda ikinci çekilişi Ocak/2010’da, üçüncü çekiliş ise Kasım/2010’da yapılmış ve gruptaki üyelerimiz evlerinin sahibi olmuşlardır. Organizasyonumuz çekilişlerine 1991 yılından beri devam etmektedir. Ayrıca kayıtlarımıza göre sisteme dahil olmadan önce iki kez sistem hakkında bilgi almışsınız. Bu görüşmelerde farklı konut tutarı ve farklı peşinatlara göre hesaplamalar yaptırmışsınız. Üçüncü görüşmede kayıt olmuşsunuz. Sisteme iştirak ettiğiniz Temmuz/2009’dan, ayrılıp iade olarak paranızı aldığınız Şubat/2011’e kadar müşteri temsilcilerimizle birçok görüşme gerçekleştirip toplantılarımıza iştirak etmişsiniz. Kendi tanıdıklarınıza da referans olarak sistem hakkında bilgi almalarını sağlamışsınız. Yapılan tüm bu karşılıklı ve yüz yüze görüşmelerde sistem hakkında konuşulmuş. Ayrılmaya karar verip Şubat/2011’de iadenizi aldıktan sonra bu tarihte yukarıdaki şikayeti oluşturmuşsunuz. Firmamız size verdiği taahhütlere bağlı kalmış ve sizden gelen talep üzerine ayrılmayla ilgili prosedürü işleterek ayrılma işleminizi gerçekleştirmiştir. Keşke imkanlarınız uygun olsaydı ve diğer üyelerimiz gibi siz de Eminevim sistemiyle kendi evinin sahibi olan üyelerimiz arasında yerinizi alsaydınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön