Eminevim Üzerinde Tapu İptal Davası Bulunan Kat İrtifaklı Ev Satışı!

Hasan Hasan28 Haziran 02:28

Din görevlisiyim faizsiz helal denilerek 2010 yılında Eminevim aracılığıyla 641015 üye numarasıyla Ankara Keçiören ilçesinde bir daire aldım aldığımıza da alacağımıza da pişman oldum. Aldığımız daire tapu iptal davası olan müteahhit yarım bırakmış mahkemelik sorunlu bir daireymiş. Gelen ekspertiz arkadaş sağ olsun geriye dönük tapu şerhi yapmadan bize satışı yaptı hiçbir sorunu olmadığını söyledi halen tapu iptal davası devam ediyor şu an itibariyle Yargıtayın vereceği kararı bekliyor 2010 yılından beri atıl bir şekilde duran metruk binayı tinerciler mesken tuttuğundan ve ayrıca bakımsızlıktan dolayı çevreye zarar verdiği düşünülerek Valilik ve Belediye encümen kararıyla binamız yıkılmıştır şimdi ne evimiz var ne arsamız mağdurum. 

Eminevim ev sahibi ediyormuş, etmedi. Evimiz yok, olmadığı gibi aile içerisinde mağduriyetler, boşanmaya varacak derecede sıkıntılar yaşadım. Borç çok avukat tuttum hallolacak diye masraf üstüne masraf elde var sıfır. Eminevim'in hukuk bürosunu aradım laubali tavırlarla bana yardım edemeyeceklerini söylediler Yüzlerce Avukatınız olduğu halde niçin adli makamlarda bizim hakkımızı aramıyorsunuz şimdi evim yıkıldı yıllardır yaptığım bütün birikimler toz odu uçtu gitti zararın neresinden dönersek kardır hesabıyla arsa payımızı en azından elde etmek istiyoruz 27 06 2020 tarihi itibarıyla davamız Yargıtayda. Karar aşamasında elimizde sadece tapu var yanımızda sizleri görmek istiyoruz Eğer içinizde vicdanlı biri varsa mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. 

Cevaplar

Eminevim Logo Eminevim 30 Haziran 09:22

Hasan E. bey iyi günler, başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir, mutlu müşterilerimizin yorum ve görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler