Toplam çözüm sayısı
..
Eminevim ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
11 Destekçi
  3 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Eminevim Üyeliğe Geri Dönüş

36046görüntüleme
Mehmet
Mehmet 02 Temmuz 09:11

Merhaba. Eminevim üye numaram 1316312 dir. 10 Mart 2021 tarihinde pandemi şartların dolayı istemeyerek ayrılma dilekçe vermek zorunda kaldım. Daha sonra 25 Haziran 2021 tarihinde geri dönüş dilekçesi vermek üzere şubeye gittiğimde bana 27 Nisan 2021 tarihli çekilişte ismim okunduğu söylendi. Sürpriz oldu. Fakat 2 gün sonra üye çekilişte adı okunduğu için geri dönmek istiyor diye dilekçem onaylanmadı. Art niyetli olarak dönmek istesem mayıs başında dönerdim. Müdürleri de dahil olmak üzere tüm genel merkez de ulaştığım insanlar BDDK ® yı bahane ettiler. BDDK şikayet hattını aradım ve sordum. Tasarruf Finansman kuruluşları yönetmeliğinde 39. Maddenin 4. Fıkrasına göre müşteri alacağını almadığı sürece geri dönebilir ve sözleşme kaldığı yerden tüm haklarıyla devam eder yazıyor. Bunu da söylemem rağmen geri dönüşümü kabul etmediler. İmzaladığım sözleşmede ayrılma ile ilgili kısımda organizasyon ücreti geri ödenmez yazıyor defalarca fakat geri dönemezsin yazmıyor. Daha önceden yapılmış olduğunu söylüyoruz fakat yanlışlıkla yapılmış kusura bakmayın diyorlar. Daha önceden yapılmasa Diretmem dönmek için ama onlar üye ben değil miyim. Bende para ödüyorum. Bu işin düzeltilmesini üyeliğimin devam etmesini teslimatımın yapılmasını istiyorum.

Eminevim Logo
Eminevim03 Temmuz 11:36

Mehmet B. bey iyi günler, başvurunuz bizlere ulaşmıştır, en kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Mehmet
Mehmet08 Temmuz 10:17

Merhaba. Konu ile ilgili arandıktan sonra bir daha dönüş olmadı. Şikayet ile ilgili bir gelişme var mı bilgilendirebilir misiniz?

  • profile
  • profile
  • profile
11 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Ceyhan
Ceyhan05 Temmuz 20:46
 

Eminevim size geri dönüş yapmış. Sonuç nedir acaba. İstegunuz kabul edildi mi

Mehmet
Mehmet05 Temmuz 20:51
 

Bu Sabah aradılar yetkili birim ile görüşüp size en yakın zamanda geri döneceğiz dediler. Bekliyorum muhtemelen yarın falan dönerler.

Mahmut
Mahmut12 Eylül 16:16
 
Eminevim Üyeliğe Geri Dönüş

Mehmet bey benimde fuzul evden alacağım var fakat bu maddede diyor ki şirketçe belirlenen zaman da alacak iştirakçi ye ödenir yani 3 6 ay içinde ayrılma dilekçe verildikten sonra tekrar dönüş olmuyor anladığım kadarıyla

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile