10 Aralık 2017
Yorum Yap
#9884131

Eminevim Ücret İadesi Yapmıyor

Eminevim'e geçen sene Aralık ayında eşimin üye olduk ama maddi sebeplerden dolayı ödemelere başlayamadık. Yani dolayısıyla herhangi bir grubu mağdur etmedik. Sadece organizasyon ücreti olarak 5000 TL para yatırdık. Ama ödemeleri yapamayacağımızı anlayınca biraz bekleyelim belki durumumuz düzelirse devam ederiz diye beklemeye aldık. Baktık durum iç açıcı değil üyelikten çıkma kararı aldık.


Müşteri temsilcimiz bize herhangi bir grubu mağdur etmediğiniz için yatırdığınız paranın tamamını alırsınız dedi ki zaten öylede olması gerekir. Neticede benim 5000 TL'sizin hesapta bir sene kaldı ve herhangi bir kimseyi mağdurda etmedik.


Ama gelelim sıkıntıya paramın tamamı iade edilmedi benden haksız yere 1400 TL para kesmişler. Şimdi soruyorum Eminevim yetkilileri bu kestiğiniz para size helal midir? Herhangi bir hizmet vermeden bu parayı alıp nasıl yiyeceksiniz? Tüketici Mahkemesine de gideceğim.

Fahrettin Fahrettin 41.785 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi12 Aralık 2017

    Fahrettin Ö. bey iyi günler, Eşiniz adına olan üyelik incelenmiş olup yapılan kesintinin devlete faturalandırıldığı sizlere gönderilen görüntüde de açıkca yer almaktadır. Bizlere her türlü soru ve sorununuzda internet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları