08 Ağustos 2017

Eminevim Teslimatta Oyalayıcı ve İlgisiz Tutum.

Faizsiz sistem diye Eminevim'e gittik, katılım bankasına gitmedik. Teslimat için evrakı hazırladık bir haftaya yatar dediler. Faturayı gönderdik dedikleri tarihten daha önce yatması gerektiğini teslimat süremizin arabayı bulamadığımız için geç kaldığını parayı bir an evvel istediğimizi dile getirdik bize bayram önü yoğunluk gibi oyalayıcı saçma sapan cevaplar verdiler. Israr edince parayı kullandıklarını isterlerse 1 ayda vereceklerini söylediler. Emanet bıraktığımız kendi paramızın dilencisi olduk erkene çektik dedikleri tarihte parayı yatırmadılar, oysa söz vermişlerdi. Denizli şubede teslimat görevlisi kendisini aradığımızda yatmıştır yatacak dedi, genel merkezin günde 700-800 teslimat yaptığını kendinin parayı göremediğini söyledi genel merkez telefonlarımıza bakmıyor, şube topu merkeze atıyor, muhatap bulamadık parayı yatırdılar ancak kendilerine güvenimizi yitirdiler.

Selime 15.202 Okunma

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi15 Ağustos 2017

    Selime S. hanım iyi günler, sizlerle şikayet detaylarınız ile ilgili iletişim kurulamamıştır. Bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Eminevim Temsilcisi08 Ağustos 2017

    Selime S. hanım iyi günler, öncelikle teslimatınızın hayırlı olmasını temenni ederiz. Şikayet detaylarınız ile ilgili de sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön