27 Temmuz 2017 #8981366

Eminevim Teslimatın Yapılmasını İstiyorum!

Eminevim şirketine 90000 liralık ödeme için üye oldum. Paramın Mayıs'ta teslim edileceği söylendi. Neyse Mayıs sonu evi bulduk evrakları gönderdik bana paramı vermediler evi değiştirmemi başka ev bulmamı söylediler. Neyse Temmuz ayı başında evi bulursam Temmuz ayının 24-28'i arası teslimatımın yapılacağını söylediler. Tamam dedik. Ayın 26'sında bana teslimatın Ağustos ayına kaldığını söylediler. Tabi bu cevaplar 3-5 arama sonunda aldığım cevaplar. Dün ve bugün genel merkezle görüşüyoruz. Ay sonuna kadar teslimatımın yapılmasını istiyorum. 2 eve 1000 lira kapora verdim ve 2 aydır kiramı alamıyorum. Şu anda zararım 2000 lirayı geçti. Bu nasıl bir sözdür nasıl bir inanç anlayışıdır. Faizsiz diye girdiğimiz bu sistem eğer bu ay sonunda paramı vermezse bütün sosyal medyada yaklaşık 140000 üyeli 2 Denizli sayfamda bu şirketin çok güzel reklamları yayınlanacak.

Muhammet 15.542 Okunma

Cevaplar

 • Eminevim Temsilcisi12 Ekim 2017

  Muhammet N. bey iyi günler bizlerden talep etmiş olduğunuz sigorta poliçeleriniz 20.09.2017 tarihi itibari ile şubenize yönlendirilmiştir. Bizlere her türlü soru ve sorununuzda internet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Muhammet08 Ağustos 2017

  Paramı aldım. Ama yapılan kesinti 450 TL'sigorta ve DASK için dediler böyle bir saçmalık olamaz daskı kendim yaptırdım 81 lira sigorta 120 lira civarıymış. Benden 450 kesildi. Ne yapacağız. Gene benim hakkım yeniyor. Nasıl saçma bir sistem arkadaş. 2 katı fazla para kesildi. Yarın şubeyle tekrar görüşüp bunun içinde şikayet kaydı oluşturacağım.

 • Eminevim Temsilcisi07 Ağustos 2017

  Muhammet N. bey iyi günler, teslimatınızın hayırlı olmasını temenni ederiz. Bizlere [email protected] adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Muhammet01 Ağustos 2017

  Merhaba arkadaşlar. Şirket bugün parayı hesaba yatırdı. Ay sonuna kadar süre vermiştim bugün saat 14-15 gibi yatırdılar ama 90000 yerine 89550 TL yatırıldı. Buradaki şubede çalışan satışçı arkadaş aradı kesinti için sigorta kesintisi gibi bir şeyler söyledi tatmin olmadım tabi. Yarın alım satım işlerini halledeceğim. Tabi kesintinin hesabını merkezle görüşeceğim. Sisteme girecek arkadaşlara tavsiyem günü gelmeden paranızı sorun. Sözleşmeyi iyi okuyun aman. Para çıkışı çok sıkıntılı. Gerekirse şubede yetkili birinden imzalı belge alın tarih için. Beni hem maddi olarak zarara sokup hem de psikolojik olarak yıprattılar. Sinirlerimi gerdiler. Hakkınızı sonuna kadar arayın. Taviz vermeyin. Alternatif şirketede bakın. Bi daha bu sisteme girermiyim. Muhtemelen girmem. Allah yardımcımız olsun. Haklı olan muhakkak kazanır. Konuyu kapatmayacağım. Muhtemelen yarın arayıp kapatın diyecekler ekstra bişey olursa buradan yazarım. Saygılar

 • Muhammet29 Temmuz 2017

  Dün Denizli şubeden aradılar paramın en geç Çarşamba günü ödeneceği söylendi. Buradan durumu sizinle paylaşacağım arkadaşlar. Bu sadece şikayet değil yaptırım gücü olan bi mecra. Fotoğraf eklense inanın sözleşmeyi atacağım. Ses kaydı atılsa verilen sözleri de atacağım. Yani inanın söylediğim her şey harfiyyen aynı dır. Salı evi satacak arkadaş İstanbul'dan gelecek bekleyip göreceğiz. Eğer ters giden bir şeyler olursa ya da olumlu bişey olursa bilgi paylaşacağım.

 • Muhammet28 Temmuz 2017

  Konuşuldu hem de kaç defa. Yalanın sonu yok 2 defa kaparomu yaktınız ve hala öteleyelim diye uğraşıyorsunuz. Mayıs'ta teslimat yapılacak diye sözleşme var Temmuz bitti hala yalanlara devam. Yoğunluk varmış falan filan yoğunluk varsa yeni müşteri almayın. 15 Temmuz dan sonra şirket sallantıya girdi diyen müdürünüz var. Demek ki şirket batıyor bizi de oyalıyorsunuz. O kadar iyiyse durumunuz 63000 lirasını ödediğim 90000 liralık teslimatı yapabilirdiniz. Demek ki gerçekten sizinde bu 15 Temmuz işleriyle alakanız var. Ben bunu çıkartırım. Sözleşmede Temmuz yazıyor kardeşim siz bana somut bir şey vermedikten sonra gerisi laf kalabalığı. Olacak olanları söyledim.

 • Eminevim Temsilcisi27 Temmuz 2017

  Muhammet N. bey iyi günler, konu ile ilgili sizlere en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön