07 Ocak 2018
#9992229

Eminevim Teslim Tarihim Geçmesine Rağmen Teslimatımı Hala Ay Sonuna Atıyorlar

Teslim tarihim geçmesine rağmen 50 tane evrak istiyorlar yok tapunun üzerine borç var mı yok topraktan yapan firmanın borcu var mı bu 2 defa emin evime kaydım ilk evimde bu kadar evrak istemediler ama şimdi zorladıkça zorluyorlar teslimatımı vermemek için bu kadar olmaz dünya para verdim organizasyon ücreti bir daha da yazılmam size haberiniz ola.

Mustaf Mustaf 52.205 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi09 Ocak 2018

    Mustafa E. bey iyi günler, Eminevim sistemimiz ile 2. evinizi almak üzere olduğunuzu görüntülemekteyiz. Elbirliği sistemizde alacağınız 2. evin de şimdiden sizlere hayırlı olmasını dileriz. Teslimat aşamasında istenen evrakların zamanında iletilmesi ve senetlerin sizin ve kefiller tarafından imzalanması akabinde teslimat tarihi verilebilmektedir. Senetlerinizin dün itibari ile kargoya verildiği bilgisine ulaşılmıştır. Evraklar genel merkeze ulaştıktan sonra size teslimat uzmanınız tarafından ulaşım sağlanacaktır. Süreciniz birmimiz tarafından takip edilecek olup bizlere internet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Eminevim Temsilcisi09 Ocak 2018

    Mustafa E. bey iyi günler, konu ile ilgili sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları