03 Mart 2017

Eminevim Tek Derdi Kayıt, Sonrası Yok!

Eminevim'e maalesef yazıldık ve ev aldık sonrasında beni evi alırken problem yaşadın mı diye birileri aradı "yaşadım" dedim ve anlattım "sorunu çözmek için 24 saat içinde seni arıcaklar" dedi kimse aramadı. Bu sisteme hep zamanında ve fazla ödeme yaptım tarihi erkene çektirdik aylık taksit artırdık bunların hepsi Eminevim ile görüşerek oldu en son Ağustos'ta ödeme istedim v"e ne kadar istiyorsanız yatıracağım" dedim "6000" dediler ve bu parayı yatırdım 2 ay önce şubelerine gittim param gününde yatar mı diye sorguladım.

Evraklarımı erken teslim ettim sorun olmayacağını söylediler. Ben 1 ay geç aldım teslimatı bu bana 1800 TL'ye mal oldu. Bende son zamanlarda taksit ödemiyordum ilgili arkadaşlar borcumu ödemeyince hemen aradılar. Öncesinde kaç kişi arayacağız" dedi aramadılar. 2 ay geciktirdim bilerek son olarak Beyaz Masayı aradım hafta oldu arayan soran yok. İcralık olacağımız söylüyorlar.

Alper 37.676 Okunma

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi13 Mart 2017

    Sayın Alper Ö., Teslimatlar önceden belirlenen ödeme takvimine göre yapılmaktadır. Almak istediği evi bulan üyemiz evin tapusunu firmamıza gönderdikten sonra ödeme takvimindeki en yakın tarihe teslimat günü verilmektedir. Bilgilerinize sunar, almış olduğunuz evin hayırlı olmasını temenni ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön