31 Ekim 2016 #6813370

Eminevim Sözleşmede Olmayan Bir Yolla Kesinti

Ben 2 buçuk yıldır Eminevim sistemine üyeyim ve araç sistemine geçmek istedim fakat geçerken organizasyon ücretinin yarısı ve KDV'sini kestiler. İlk konuştuğumuz arkadaş bu şekilde söylemedi ve sözleşmede araç sistemine geçerken böyle bir kesintiden bahseden herhangi bir madde yok, her seferinde sözleşmedeki maddelere atıf yapan Eminevim yöneticileri bu konuya nasıl cevap verecek merak ediyorum.

Necati 40.990 Okunma

Cevaplar

 • Necati'nin Teşekkür Mesajı16 Kasım 2016

  Teşekkür ederim cevabınız için. Gerek müşteri temsilcisine gerekse yetkili mercilere başvuracağım zaten hayırlı günler dilerim

 • Eminevim Temsilcisi16 Kasım 2016

  Sayın Necati A., Yapılan işlem hakkında yetkililerden tekrar bilgi talep edildi. Yapılan işlemin prosedürlere uygun olduğu bildirildi. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz. Yaptığımız inceleme sonucunda alternatif bir çözüm olarak yapılan işlemi geri aldırabileceğimizi tespit ettik. Eğer son açılan kaydı iptal ettirip önceki kayıt üzerinden üyeliğinize devam etmek isterseniz lütfen müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz. Saygılarımızla bilginize sunarız.

 • Necati16 Kasım 2016

  Benim araç sistemine geçiş seklinde dilekcem var. Bunu benden siz istediniz. Ve bu konuyu bu şekilde degerlendiren ilk kisi sizsiniz. Siz talepleri kendi firmaniz tarafından farklı anlamlandirabiliyorsunuZ anlami cikariyorum. Ben uyelikten cikma seklinde herhangi bir talebim olmadı. Benim talebim konut sistemindeki ödediğim miktarlarin araç sistemine gecisiydi. Olaylari evirip cevirme isi hiç hoş bir hareket değil

 • Eminevim Temsilcisi11 Kasım 2016

  Sayın Necati A., Çekilişli konut sistemindeki üyeliğinizden ayrılıp peşinatlı oto sistemine kayıt olmuşsunuz. Bu işlem normal şartlarda ayrılma olarak değerlendirilir. Ayrılma durumunda ise organizasyon ücreti iade edilmez. Sizin, sisteme farklı bir üyelikle devam ettiğiniz dikkate alınarak organizasyon ücretinin tamamının kesilmesi yerine yarısı + kdv kadar kısmının kesilmesine karar verilmiş ve işlem yapılmıştır. Tamamını kesmemiz gereken bir ücretin yarısı + kdv kadar kısmını kesmiş olmamız şikayet konusu olmuştur. Takdiri sizlere bırakıyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön