sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Eminevim Referanslarımı Ödemiyor

Erkan Erkan13 Şubat 15:18

Eminevim sistemine üyeyim ve referans adı altında arkadaş, eş, dost akraba gibi yakınlarımıza tavsiye ve bu sisteme katılımı sağlandığında tavsiye eden olarak çeşitli hediye ve para hediyeleri mevcut, birkaç kez referanslarımdan bu hediyelerden aldım fakat son 3 referanslarımı çeşitli sebepler üreterek ödemediler, çağrı merkezide arayıp ikna etmiş gibi bahaneler söyleniyor, bu darbeleri yediğim için son olarak ablam adına ben kayıt yaptırdım, kendi telefonumu bizzat verdim, şubeye bizzat ablam eniştem gittim, sözleşmeleri bizzat okuyup imzalamama rağmen, referansınız yok, çağrı merkezimiz irtibat sağlamış deniliyor, beni de eylül ayında kampanya var mutlaka bu ay yazılın, normalin iki katı referans ücreti alacaksınız diye 3 kere aramalarına rağmen, ve yine referansın üzerine yatılıyor, güven problemi var, esas sahibi rahmetli oldu.

Cevaplar

Eminevim Logo Eminevim 17 Şubat 15:10

Erkan K. Bey İyi Günler, Başvurunuza istinaden size geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Referans olarak yönlendirdiğinizi beyan ettiğiniz A*** A*** Bey sizin yönlendirmenizden önce 13.01.2019 tarihinde şubeye gelerek görüşme yaptığı fakat herhangi bir referans belirtmediği görülmekte. Sizin yönlendirmenizden önce şirketimiz tarafından iletişime geçildiğinden yönlendirmeniz üzerinden şirket prosedürlerimiz gereği herhangi bir kazanımınız bulunmamaktadır. Bundan sonraki zaman için referans kurallarına uygun yönlendirmelerde bulunmanız durumunda binlerce müşterimizin olduğu gibi sizin de kazanımınız olacaktır. Tüm müşterilere uygulanan hususlar sizin içinde uygulanmış olup, durumunuzda şikayet unsuru oluşturacak bir durum bulunmamaktadır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir ve mutlu müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Eminevim Logo Eminevim 15 Şubat 16:02

Erkan K. Bey iyi günler, başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir, mutlu müşterilerimizin yorum ve görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler