06 Haziran 2017
Yorum Yap
#8534625

Eminevim Peşinat Yatırmaya Gittim, Sistemden Çıktım!

Çekilişli sistemin peşinatlı kısmına üye olmuştum. Bana müşteri temsilcim kurada çıkmaz ise 2017 Haziran ile Eylül arasında ev paranız çıkar dedi, bende Kasım ayında yapılan çekilişte çıkmayınca peşinatı yatırmak istedim. Bana merkezlerine e-mail atıp teslim tarihini belirleyeceklerini söylediler. Gelen tarih müşteri temsilcisinin hesabından tam bir sene uzaktı, 2018 Haziran dediler.


Bu haberi almam ise tam bir muammaydı. Bir ayı buldu bu bilgiyi bana vermeleri. Ama yaptıkları hesap tam bir sene şaşar mı! Ayrıca bir düşündürücü olayda, benim ile ilgilenen müşteri temsilcime çekilişte ev parası çıktı, kurumun kendi personeli bir aksaklık ile karşılaşıyor, ben ise bir sene sonraya peşinat vermeme rağmen atılıyorum.


Sonuç olarak güvenim kalmadı, sistemden çıktım. Tabi ki organizasyon ücreti 5250 kestiler, ve paramı beş ay sonra anca alabildim. Peşinat yatırmak için gittim, sistemden çıktım.

Süleyman Süleyman 18.500 Okunma

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi14 Haziran 2017

    Süleyman A. bey iyi günler, sizin üyeliğiniz ile ilgili bilgiler, üyeliğinizden ayrılmadan önce Müşteri Temsilciniz tarafından sizlere aktarılmıştır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler