12 Nisan
#11838607

Eminevim; Paranla Mağdur Olmak!

Kasım ayında öğretmenler gününe özel kampanyamız var deyip süslü püslü laflarla üye oldum. En geç iki yıl içinde paranızı vereceğiz dediler ama ilk kurada ilk ay ismim okundu. Çok sevindik. Ama bu sevincimiz kısa sürede kabus ve sıkıntılara dönüştü. Ocak 2019 sonu paranızı vereceğiz dediler. Evim hazırdı ama geciktirdikleri için hissedarlar evi satmaktan vazgeçti. 11 Şubat'ta ödeyeceğiz dediler fakat ikinci evi 13 Şubat'ta bulduğumu söyledim. Acil ödemesi olduğu için 230 bin liralık evi 190 bin liraya aldım. Evi alacağım kişinin parasının şubat ayı içinde ödeme olması koşuluyla vereceğini söyledi. 11 Şubat'ta paramın hazır olduğunu söylemelerine rağmen mart ayında ödeyeceklerini söyleyince ev sahibi vazgeçti.


İkinci evden de oldum. Bir buçuk ay sonra 215 bin liraya üçüncü evi buldum. Teslimatçım raporunu 8 Nisan'da tuttu. Ama ödeme için mayıs ayı içinde parayı vereceklerini söyledi. Tabii ki ev sahibi de bu şekilde veremeyeceğini söyledi. Yani bu adamların ciddiyetsizliği beni ciddi anlamda mağdur etti. Ben ev aramaktan yoruldum. Allah rızası için biri de çıkıp yardımcı olalım demiyor. Ne şube ne teslimatçı ne de genel merkez çözüm yolu buluyor. Herkes topu birbirine atıyor. Paramla rezil olmak bu olsa gerek. Hayatta pişman olduğum ender şeylerden biri bu şirketle tanışmak oldu. Eğer bu hafta içinde ödeme olmazsa yasal yollarla, televizyon ve gazetelere olayı taşıyacağım. Ben duyarlı bir vatandaş olarak gerekeni yaptım. Bunu yapmayı hiç düşünmemiştim ama çektiğim sıkıntılar beni bu hale getirdi. Bu şirket Çorum'da ciddi itibar kaybetti. Tez elden bir çözüm yolu bulurlar inşallah.

Mustafa Mustafa 18.301 Okunma 3
Yorum Yap

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi16 Nisan

    Mustafa E. Bey İyi Günler, Başvurunuza istinaden size geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Kayıt aşamasında üyelerimize üyelik katılım koşulları ve teslimat süreci detaylı olarak belirtilmektedir. Size iletilen bu bilgiler sözleşmemize detaylı olarak eklemiş ve karşılıklı olarak sözleşmeniz okunup imzalanmıştır. Sözleşmenizde açıkça belirtildiği üzere teslimat aşamalarının tamamlanması ile teslimat için gün ataması yapılır maddesi gereğince size teslimat için yasal süre içinde gün atamaları yapılmıştır. Üyelerimizin müteahhit /ev sahibi ile anlaşmadan önce şirketimizden teslimat için gün almaları gerekmektedir. Teslimat uzmanımızın ve şube müdürümüzün sizlere destek sağladığı ve ev sahibiniz ile dahi görüştükleri görülmektedir. Eminevim 29 yıllık geçmişi ile  137,697  ailenin konut veya araç sahibi olmasına vesile olmuş köklü bir şirkettir. Sizlerin de bu büyük aileye katılmanıza az bir zaman kalmıştır. Şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Bizlere her türlü soru ve sorununuzda internet şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları