16 Eylül 2017 #9454797

Eminevim Para İadesi Hala Yapılmadı

Eminevim'den 5 yıllık kredi aldım. Kredimin bitmesine 1 yıl kala erken kapatma için başvuruda bulundum ve kalan parayı ödeyerek borcumu kapatmış oldum. Yalnız 2016 Temmuz ayında Eminevim'in Bank Asya hesabına yatırmış olduğum 3050 TL'lik ödeme (malum 15 Temmuz darbe girişiminden dolayı banka hesaplarına TMSF tarafından el koymasından) hiç ödenmemiş gibi tekrar benden tahsil ettiler. Kalan toplu borçtan düşmelerini söyledim ama maalesef kabul ettiremedim. Bende nasıl olsa parayı geri alırım diye verdim mecburen. Birkaç kez merkez şubeyi aradım banka hesaplarındaki bloke açılması gerektiğini ödeme öyle yapabileceklerini söylediler. İki kere dilekçe ile dekontu da ekleyerek başvurdum bir sonuç çıkmadı. 14 aydan fazla bir süre geçti bana hala ödeme yapılmadı. TMSF ile kendi aralarında ki bir sıkıntıdan dolayı ben neden mağdur ediliyorum anlamış değilim. Şikayet edecek bir yer bulsam edeceğim oda yok.

Yasir 25.342 Okunma

Cevaplar

  • Yasir05 Ekim 2017

    Geçte olsa 2 Ekim'de para hesabıma geçti. 14 ay uğraştıktan sonra param iade edildi ne diyeyim.

  • Eminevim Temsilcisi18 Eylül 2017

    Yasir Ç iyi günler Şikayetinize istinaden size geri dönüş sağlanıp gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bizlere İnternet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Eminevim Temsilcisi18 Eylül 2017

    Yasir Ç. Bey iyi günler, Şikayetiniz, sorunun tespiti ve giderilebilmesi için ilgili birime iletilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön