18 Aralık 2018
Yorum Yap
#11319244

Eminevim Para İade Sorunu!

Eminevim'den ayrılmak zorunda kaldım, eşimin rahatsızlığı ve TOKİ'den ev çıkması nedeniyle halimi arz ettim, benden evrak istediler hastaneden evrak aldım. Bütün evrakları genel merkeze gönderdim.


Ertesi gün beni aradılar talebiniz işleme alınıp teslimat tarihiniz bir ay önceye çekildi dediler. Ben zor durumdayım diyorum, adamlar bir ay evvel vereceğiz diyorlar. Keşke hiç girmeseydim. Parayı alırken çok iyiler verirken alamıyoruz. Zaten bizden para kesiyorlar hem de bizim paramızı kullanıp vermiyorlar.

Ahmet Ahmet 51.810 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi19 Aralık 2018

    Ahmet N. Bey İyi Günler, Başvurunuza istinaden size geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Dosyanızı incelediğimizde 27.11.2018 tarihinde Toki’den konut alacağınızdan sebep sistemlerimizden ayrılma talebinde bulunduğunuzu görüntülemekteyiz. Ayrılma prosedürümüz uygulanarak, ayrıca sözleşme maddeleri baz alınarak iadenizin yapılması planlandığına dair tarafınıza bilgi paylaşılmıştır. Akabinde sizin, eşinizin özel durumunu ileterek iade tarihinizle alakalı talepte bulunmanız üzere, süreciniz ilgili birimimiz tarafından tekrar değerlendirmeye alınarak sizlere güncel iade tarihiniz bildirilmiştir. Görüşmemiz üzerine teşekkür ederek görüşmeyi sonlandırmış olmanız akabinde bu platformdan başvuru yapmanızı şaşkınlıkla karşıladığımızı belirtmek isteriz. Bizlere daha önceden de olduğu gibi İnternet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler