23 Kasım 2017
Yorum Yap
#9817990

Eminevim Organizasyon Ücreti İade Sorunu

Elimde olmayan sebeplerden dolayı 2015 Aralık'ta dahil olduğum sistemden 2017 Kasım'da ayrılmayı talep ettim. Doğuştan kalp hastası olan kızımın ameliyat masraflarından dolayı taksitlerimi ödemekte güçlük çekiyorum. Ayrıldıktan sonra alacağım ücreti yine ameliyat masraflarında kullanacağım. Sisteme ilk dahil olurken temsilci bana benim durumuma benzer bir konuda müşterisine taksitler ve organizasyon ücreti dahil ödenen paranın hepsini geri İade ettiklerini söyledi, son yaptığım görüşmede ise 16 bin TL ödediğim organizasyon ücretinin 10 bin lirasının kesileceğini söyledi. Duruma itiraz ettiğimde ise topu sürekli üst makamlarına atarak beni ilk ikna edip üye yapan o değilmiş gibi davranıyor. Aldatıldığımı düşünüyorum 220 bin TL'lik eve girdim 2 yıldır ayda 2500 TL taksit ödüyorum 900 liraya kirada oturuyorum bankadan kredi çekmedim ama temsilcinin de dediği gibi "Eminevim büyüklüğünü gösterdi".

Hakan Hakan 48.488 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Hakan05 Aralık 2017

  Kızım iki ameliyat daha olacak en az 70-80 bin lira paraya ihtiyacım var... hocam her türlü kolaylığı sağlarız bize güvenin Eminevim büyüklüğünü gösterir sizi sıkınıtıya sokmayız... Bu cümleler hep aklımda

 • Hakan05 Aralık 2017

  Beni üzen yapılan kesinti değil sözleşmede belirtildi evet ama ben bankadan kredi çekmeyip sizin kapınızı niye çaldım? En başta üyeliği gerçekleştirmeden önce temsilci beyefendi bana sıkıntı durumunda yardımcı olacaklarını söyledi Eminevim büyüklüğünü gösterir dedi zor durumda olan bir müşterilerine bütün parayı iade ettikleri söyledi zor durumunuzda her türlü kolaylığı sağlarız dedi en son görüşmemde cüzi bir kesinti ile yardımcı olalım size hocam dedi ama hiçbir söz yerine getirilmedi aldatıldım resmen ben buna kızıyorum. 2 yıldır kirada oturuyorum 20 milyardan fazla kira ödedim 15 milyar organızasyon ücreti ödedim 2 yıl önce 200 milyara alabılecegım evi bugün 250 milyara alamıyorum... .Bankadan kredi çeksem daha akıllıcaydı. Ama bilerek kredi çekmedim. Eminevimin dostluğuna güvendim? Nisan yerine şubatta ödeyeceğiniz para bütün yaralarıma merhem oldu... .

 • Eminevim Temsilcisi05 Aralık 2017

  Hakan I. bey iyi günler, Şikayet detayınız ile ilgili sözleşme dışı bir işlem bulunmamaktadır. İmzalamış olduğunuz sözleşmenin ilgili maddesi gereğince işlemler yapılmaktadır. Özel durumunuz sebebi ile iade tarihiniz ile alakalı gerekli güncelleme yapılarak sizlere bilgilendirme yapılmıştır. Sizin için belirlenen iade tarihinin sizin talep etmiş olduğunuz tarih olduğunu da belirtmek isteriz. Bizlere internet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Hakan29 Kasım 2017

  Vatandaşı ilk başta süslü cümlelerle ikna edip sonrasında bankadan hiçbir farkı olmayan lafının ve sözünün arkasında durmayan bir şirket... müşteri memnuniyeti için arayan kişinin konuşma bitene kadar tek kurduğu cümle "anlıyorum efendim"... Başıma gelen bu durumdan dolayı yaşadığım memnuniyeti hiç unutmayacağım ve Eminevim'i düşünen herkesle paylaşacagım. Gerçekten emin mi.

 • Eminevim Temsilcisi24 Kasım 2017

  Hakan I. bey iyi günler, Talebiniz Müşteri Memnuniyet birimimize ulaşmıştır, öncelikle geçmiş olsun dileklemizi iletmek istiyoruz. Konu ile ilgili sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları