sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Eminevim Organizasyon Ücreti Haksızlığı!

Arzu Arzu01 Mart 2019 17:40

20/08/2018 tarihinde Eminevim'e ev alma hayali ile başvurduk fakat sürpriz bebek ile çıkan masraflardan dolayı ödemeleri aksattık ve Eminevim'den Şubat ayında ayrılma kararı aldık. Eminevim ise halimi arz etmeme rağmen 16.500 olan organizasyon ücretinin sadece 4.180 TL'nin iadesi yapılarak 12.313 TL'sine kesinti yapılacağını söyledi. 6 ay gibi kısa bir zaman içinde 12.313 TL'lik ne gibi bir masraf yapıldı da bu kadar fahiş bir rakamın kesintisi yapılıyor? Bankalar dahi bu kadar kesinti yapmazken... Eminevim'e faizsiz sistem diye girdik, fakat kat kat faiz alınıyor. Bunlar yetmezmiş gibi 6 aydır kullandığı paramın iadesini ise 6 ay sonra yapacaklarını söylüyorlar. Bu kadar büyük kesinti yapılıp, üzerine de kalan paramın 6 ay sonra ödenmesi beni çok mağdur ediyor. Doğumuma 2 aydan az bir süre kaldığı için para iademi en geç 15/04/2019 tarihine kadar yatırılmasını istiyorum. Aile, eş, dost ve arkadaşlarıma Eminevim'i güzel tanıtmak istiyorum. Eminevim olarak bu yanlıştan dönülmesini ve mağduriyetimin bir an önce giderilmesini rica ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Arzu 05 Mart 2019 15:22

Eminevim şirketler grubunun bana dönüş yaparak sunduğu teklif hiçbir şekilde mağduriyetimi gidermemiştir, sadece paramın geri iade sürecini 1 ay erkene almıştır. Yapılan organizasyon ücreti kesintisi ve para iademin çok geç yapılması beni oldukça mağdur etmektedir. Hukuki yollardan hakkımı arayacağım.

Eminevim Logo Eminevim 05 Mart 2019 14:16

Arzu K. hanım iyi günler, Konu ile ilgili sizlere dönüş sağlanarak gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Organizasyon ücreti Eminevim sistemlerine dahil olma şartıdır ve şirketin tek gelir kalemidir. Şirketimiz 29 yıldır faizsiz finansman sağlayan köklü bir şirkettir. Ayrılma esnasında ise tamamen karşılıklı olarak imzalanmış sözleşme şartları uygulanmaktadır. Sözleşmenizde Organizasyon ücretinin neden alındığı açık ve net olarak ifade edilmiştir. (Madde 4- ORGANİZASYON ÜCRETİ) Yine sözleşmenizde üyelikten ayrılmanız durumunda sürecin nasıl ilerleyeceği detaylı olarak ifade edilmiştir. (Madde10- AYRILMA ve DEVİR) Tüm bunlara rağmen sunmuş olduğunuz mücbir sebep ve belgelere istinaden de sizlere yardımcı olunmaya çalışılmıştır. Dolayısı ile durumunuzda şikayet oluşturacak herhangi bir husus bulunmamaktadır. 29 yıldır, adalet, hakkaniyet ve hasap verebilir bir yapı ile hizmet veren şirketimiz aynı hassasiyetler ile hizmet vermeye devam edecektir. Bizlere her türlü soru ve sorununuzda internet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Eminevim Logo Eminevim 04 Mart 2019 17:44

Arzu K. hanım iyi günler, konu ile ilgili en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlanacaktır. Eminevim Müşteri Memnuniyet Merkezimize internet şubeniz vasıtası ile, çağrı merkezimiz kanalı ile (444 36 46) veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İbrahim 13 Mart 2019 12:00  

    Arzu Hanım bir şey merak ediyorum bir terim vardır (kendi paranızla rezil olmak ) yaşananda bu sanırım... Ama merak ettiğim böyle saçma bir sisteme nasıl kanıp üye oluyorsunuz kendiniz biriktirin paranızı ne isterseniz alın (organizasyon bedeli nedir) ADAMLARI bedava zengin ettiniz

  • profile-icon Ziyaretçi 05 Mart 2019 12:22  

    Eminevim şirketler grubunun bana dönüş yaparak sunduğu teklif hiçbir şekilde mağduriyetimi gidermemiştir, sadece paramın geri iade sürecini 1 ay erkene almıştır. Yapılan organizasyon ücreti kesintisi ve para iademin çok geç yapılması beni oldukça mağdur etmektedir. Hukuki yollardan hakkımı arayacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler