02 Haziran 2018
Yorum Yap
#10510724

Eminevim Organizasyon Ücreti

Eminevim'e 19.03.2018 tarihinde üye oldum. Nisan ayında çekilişe katılacağım söylendi. Nisan ayı sonunda temsilci arkadaşa kura da şahsıma çıkıp çıkmadığını söyledim. Kura da adıma çıkmadığını beyan etti. Mayıs ayı sonunda müşteri hizmetlerinden 30 Mayıs'da kuraya gireceğim söylendi. Eminevim.com.tr çekiliş sisteminin temsilcim tarafından tarafıma 5 ayda 5 kişiye kura çekileceği söylendi. Müşteri hizmetlerinin şahsımı aramasına şaşırdım. Yanlış bir anlaşılma olduğu söylendi. Akabinde şirketinize güvem konusunda hislerim yenik düştüğü için tarafından alınan organizasyon ücretinin iadesini talep ediyorum.

Erdinç Erdinç 49.947 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Erdinç12 Temmuz 2018

    200 kişilik gruptan 120 kişilik guruba geçiş yapmak için müracaat da bulundum. Temsilci gelen cevaba göre bana söylediği şey peşinat bedelini ödedikten sonra geçiş yapabilirsin dedi. Arkadaşım 200 kişilik guruba girerken peşinatı taksit yapıp alabiliyorsun ama. Organizasyon ücretini alıyım ben arkadaş sen ne yapıyorsan yap bizi ilgilendirmez demeye geliyor. Yazıklar olsun...

  • Eminevim Temsilcisi05 Haziran 2018

    Erdinç D. Bey iyi günler, Konu ile ilgili sizlere Müşteri Memnuniyet Merkezi tarafından dönüş yapılarak gerekli bilgilendirmeler sağlanmış bulunmaktadır. Nisan ayında girmiş olduğunuz grupta yeterli doluluk oranı sağlanmadığından ilk çekilişinize 30.05.2018 tarihinde girmiş olduğunuz bilgisi verilmiş olup, üyeliğiniz için 5 ayda bir yapılan çekilişlere katılım hakkınız mevcuttur. Bizlere internet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Eminevim Temsilcisi04 Haziran 2018

    Erdinç D. bey iyi günler, konu ile ilgili sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları