05 Ağustos 2017

Eminevim Müşteri Zorla Tutulmak İsteniyor!

Yaklaşık 1 buçuk yıl önce Eminevim'e 21.000 TL para yatırdım. İşlerimin yolunda gitmemesi sebebiyle ayrılmak zorunda kaldım. 17.000 TL paramın kesileceğini söylediler ama Eminevim'de enerji bölümüne geçersem ve paramı bu bölümde 1 yıl kendileri kullanırsa vereceklerini söylediler ancak o gün geldiğinde bana zamanında kaydolmadığım için 8.000 vereceklerini söylediler ki daha önceleri Eminevim'de çalışan personel paraları verdiklerini ama müşterilerin sistemden ayrılmaları nedeniyle bunu çıkardıklarını söyledi. Yani parayı alıkoyarak müşteri bir nevi zorla tutulmak isteniyor ve bu paranın neye harcandığını sorduğumda ise bana çalışanların parası ve devlete verilen KDV'lerin bu paradan verildiğini söylediler dalga geçer gibi. Mahkemeye veriyorum ve Şirinevler ya da Esenyurt şubesine medya ile gideceğim.

Mesut 14.717 Okunma

Cevaplar

 • Mesut10 Ağustos 2017

  Burada gayet güzel bir şekilde açıklama yapmışsınız ama istediğiniz kayda bakın ben avcılarda bu enerji hissesi için dilekçe verdiğimde ve konuyuda açıklamama rağmen kesinti ile alakalı birşey söylemediler. Ben bu zamana kadar beklediysem parayı kesintisiz alma umuduyla bekledim yoksa neden kabul edeyim böyle bir şeyi. Herkezden farklı şeyler duyuyorum kendinizi çok iyi savunuyor ve koruyorsunuz. Ama emin olun net ve açık bir açıklamayla kimse bu şartları kabul etmez çünkü mantığa sığacak bir durum yok. Boş yere benim 13,000 TL param yanıyor. Mahkemede nasıl savunacağınızı ve bunu vicdanınıza nasıl sığdıracağınızı gerçekten merak ediyorum. sonuçta Eminevim faize girmez.

 • Eminevim Temsilcisi09 Ağustos 2017

  Mesut K. Merhaba; Firmamız tarafından sizlere 2016 yılında sadece haziran ve temmuz ayı için geçerli olan kampanya hakkında bilgi verilmiştir. Kampanya süresi boyunca sistemden ayrılma kararı alan müşterilerimiz enerji sistemlerimize geçiş sağlar ve bir yıl boyunca sistemde kalır ise yasal süre olan 1 yıl dolduktan sonra sistemden ayrılma olursa kesinti yapılmadan iade yapılması şeklindedir. Size ilgili müşteri temsilcisi tarafından 22 Temmuz 2016 tarihinde bu kampanya hakkında bilgi verilmiş ve kampanya bitiş tarihi iletilmiştir. 26 temmuz 2016 tarihinde tekrardan kampanya hatırlatma araması yapılmış şubeye davet edildiniz. 4 ağustos 2016 tarihinde siz tarafından müşteri temsilcimiz aranmış ve kampanya süreci hakkında bilgi talebinde bulunulmuştur. Eylül ve ekim aylarında yine sistem hakkında bilgi talebinde bulunulmuş, müşteri temsilcimiz tarafından size kampanyanın sona erdiği ve kesinti yapılarak geçiş olacağı bilgisi verilmiştir. 12 Ekim 2016 tarihinde geçiş ve kesinti prosedürleri tekrardan anlatılarak sizden enerji hisse satın alım dilekçesi alınmıştır. yukarıda yazılı olan görüşme ve tarihler sistemlerimizde yazılı olarak bulunmakta somut veri olarak sistemlerimize kaydedilmektedir. Yapılan tüm işlemlerimiz prosedüre uygundur. Saygılarımızla

 • Mesut09 Ağustos 2017

  Bu nasıl yardımcı olmaktır, nasıl çözüme ulaştırmaktır. Benim 21.000 TL param 1 yıldır eminevimde yatıyor. Çözüm için arıyorsunuz ama herkes kafasına göre para kesiyor şimdi 4.000 TL'den bahsediyorsunuz. Bu işi sizinle değil sadece hukuki yollardan çözeceğim. buradan da diğer Eminevim mağdurları takip edebilir sonuç ile alakalı yazmaya devam edeceğim. İletişim kurmak isteyen k***[email protected] adresime mail atabilir.

 • Eminevim Temsilcisi08 Ağustos 2017

  Mesut K İyi Günler Şikayetinize istinaden sizlere geri dönüş yapılmış ve bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımla

 • Mesut08 Ağustos 2017

  hâlâ sorunum çözülmüş değil. EMİNEVİM'in savunduğu tek şey faizsiz ev vermek faize girmemek peki sizin bu yaptığınız nedir benim 21.000 TL paramı alıp 8.000 TL vermeniz bunun ismini nedir söyleyin. Bu kesilen parayı neye harcadınız ne gideriniz var. Zaten 1 yıl boyunca kullandınız 21.000 TL parayı. Önceki müşterilerin parasını verip şimdi yeni müşterilere vermemeniz haksızlıktan hakka girmekten başka bir şey değil. Caydırıcılık için başvurduğunuz bu insanları mağdur etme durumu doğru değil. Hakkımı sonuna kadar savunacağım nereye kadar gidecekse gitsin. Bu ülkede hak ve hukuk var kimse kimsenin bu kadar büyük bir meblağda parasına alı koymaya hakkı yok. Kimse bu parayı kolay kazanmıyor.

 • Eminevim Temsilcisi07 Ağustos 2017

  Mesut K. bey iyi günler, şikayetinizin detayları ve sorunun giderilmesi ile ilgili sizlerle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön