23 Haziran 2016

Eminevim Kurra Sorunu!

Ben dördüncü ayda kuraya girdim bana internetten izleyin dediler, bende izledim ama bu kadar sıkıntılı olduğunu bilmiyordum, toplantı salonuna gelen bütün vatandaşlar ne hikmetse ev çıktı onlar nasıl oldu da ev çıkacağını bildiler ben anlamadım.


Bunu burada beni üye yapan arkadaşa söyledim, sinirli cevap vermeye başladı, arkadaş beni o gün den sonra ne aradı ne sordu, aidatları geciktiriyorum belki ararlar diye ama selam veren yok, sonuç Eminevim'e güvenim yok.

Rahmi 18.292 Okunma

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın Rahmi K., Firmamızın yaptığı çekiliş üyelerimizin katılımına açıktır. Siz ya da bir yakınınız katılmak istediği takdirde bundan memnuniyet duyarız. Hem misafirimiz olur hem de o güzel ortamı bizzat müşahede etme imkanını bulursunuz. Fakat hem çekilişin yapıldığı ortama bulunmayıp hem de yapılan çekilişi zan altında bırakmaya çalışan ifadelerin kullanılmasının doğru olmadığını düşünmekteyiz. Firmamız 1991 yılından beri alnının akıyla işini yapmaktadır. Teslimatını almış olan binlerce mutlu üyemiz de bunu tescillemiştir. Bilginize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön