Eminevim İlgisiz Ve Sözleşme Dışı Davranışlar!

Erdem Erdem26 Kasım 2019 10:43

2010 yılından beri takip ettiğim Eminevim sistemine daha önce farklı sistem faydalanmış arkadaşımın girme sorun yaşarsın uyarılarına rağmen 2019 Temmuz Ağustos ayı içerisinde sanayi Mahallesi şubenize gelerek çekilişsiz sisteme dahil oldum, müşteri temsilciniz A** bey ile yaptığın görüşme sonucunda bir sözleşme imzaladık. 36 ay da kesin teslimat sözü verildi benim Evi daha hızlı alabilmem için ara ödeme yaparsam ara ödeme yaptığım tutar kadar ev daha erken aylara gelecekti ve sözleşmeye yazılan maddede aynı bu şekildedir.

Fakat şu anda bu konuyu görüştüğümde bana sözleşmede yazılı olmayan 2 taksite 1 ay 10 taksite 5 ay öne gelir gibi cümleler kuruldu bu konuyu çözmek için A** beyi aradığımda kendisinin yardımcı olamayacağını ve yetkili görüşmek için telefon vereceğini söyleyip görüşmeyi sonlandırdık. 2 gündür kendisinden yetkili biriyle görüşmek için telefon istememe rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmayıp her defasında şube önüne gidip birilerini bulmamı istemektedir. Büyüyen bu sektörde çevreme hiç olumlu etki bırakmadınız.

Cevaplar

profile-icon Erdem 29 Kasım 2019 11:56

Öncelikle sorunun hala çözülmediğini bildirmek isterim Eminevim yönetimiyle yaptığım sözleşmede erken ödeme tutarı hakkında net bir ifade kullanılmamış hesaplama yapışacaktır ifadesi mevcuttur ama hesaplamanın hangi şartlarda neye göre yapılacağı sözleşmede belli değildir. İkinci olarak sanayi mahallesine giderek 2 gün önce şube yetkilisi K** bey ile görüştüm kendisi konu İçin bana dönüş yapacak daha önce de aynı şeyleri müşteri temsilcisi. A** bey ile görüşmüştük merkezden hesaplama uzmanları tam 2 hafta sonra dönüş yaptı, Yine tüm bunları kenara bırakarak bu mecrada benim sorunuma çözülmüştür diye cevap veren yetkilinin benim yaşadığım soruna hakim olmayıp tek amaçlı konuyu geçiştirip kapatmaktır bu da çok yari bir sorun oluşturmaktadır. Ne yazık ki buradaki amaç yardım değil başka bir şeydir

Eminevim Logo Eminevim 28 Kasım 2019 17:08

Erdem K. Bey İyi Günler, Başvurunuza istinaden size geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Kayıt aşamanızda size anlatılmış olan üyelik geçiş ve ara ödeme süreci sözleşmenizde açıkça belirtilmiştir. Ara ödeme hakkınız mevcuttur. bağlı olduğunuz şubeniz ve müşteri temsilciniz ile iletişim haline geçmeniz halinde gerekli hesaplar sonrasında teslim tarihini yeniden güncellenebilecektir. Ara ödeme işlemi içinde bulunulan ay baz alınarak hesaplanabilir, ileri tarihli bir ay için ara ödeme hesaplama işlemi yapılamamaktadır. Sözleşme dışı bir işlem yapılması veya sözleşmeye sonradan maddeler eklenmesi hukuki normlarımız açısından söz konusu dahi değildir. 30 yıldır adil, şeffaf ve hesap verebilir şekilde hizmet veren şirketimiz aynı hassasiyetler ile hizmet vermeye devam edecektir. Dolayısı ile durumunuzda şikayet unsuru oluşturacak herhangi bir durum söz konusu değildir. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir ve mutlu müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Eminevim Logo Eminevim 27 Kasım 2019 13:56

Erdem K Bey İyi Günler; Başvurunuz işleme alınmış, ön bilgilendirme sağlanmıştır. En kısa süre içinde size gerekli bilgilendirme sağlanacaktır. Saygılarımla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler