19 Ekim 2016 #6725413

Eminevim Haksız Kazanç Elde Ediyor

Eminevim 100 kişilik grubuna, 7700 TL organizasyon bedeli ile girdim. Kayıtta size o kadar söz veriliyor ki şirkete müthiş bir güven oluşuyor. İşte bazı sözler;
1-istediğiniz zaman grubunuzu değiştirebilirsiniz yeni kayıt açılır, bedeli aynı ise ekstra ücret vermezsiniz.
2-birinci dereceden bir yakınınız ölürse (Allah korusun! Eşliğinde), organizasyon bedelini alıp çıkabilirsiniz.
3-sistemden çıkarsanız organizasyon ücreti kesilir ve ödediğiniz rakam 1 ay sonra iade edilir.
Elinize bir sözleşme veriliyor yukarıdakilerin hiçbiri yazmıyor. Tüketiciyi köşe sıkıştıran kötü bir sözleşme.
Grubumu 1 yıl sonra 60 kişi yapmak istedim. Dediler ki ya aradaki farkı verir geçersiniz ya da 4500 TL kesinti yapılır. Komple çıkarsam ödediğim para 4-6 ayda veriliyormuş. Sonuçta 4500 TL kesinti yapıldı.Şimdi yerel gazeteye ilan verip şikayete devam edeceğim.

Cemal 33.820 Okunma

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Cemal Y., Şikayetinizi bu platformdan önce firmamıza ilettiniz. Biz de gereken çalışmaları yaptıktan sonra size bilgi verdik. Grubunuzda değişiklik talep ettiğiniz takdirde sizden fazladan bir ücret istenmediğini anlattık. Çok basit bir örnekle buradan tekrar ifade etmek gerekirse 120.000 tl'lik bir konut için 120 ay vadeye iştirak eden bir katılımcının aylık taksiti 1.000 tl ise bunun yarısı kadar bir vadeye yani 60 aylık bir gruba iştirak eden üyenin taksiti normal olarak 2.000 tl olur. Üyemiz 120 ay vadeye katıldıktan altı ay sonra 60 ay vadeye geçmek istiyorum derse yukarıda bahsetmiş olduğumuz taksitlerdeki değişiklikten dolayı bir fark çıkar. Ve doğal olarak da alacağınız evin bedeli olan bu farkı sizin ödemeniz gerekmektedir. Bu farkın alacağınız evin taksit farkı olduğunu tekrar vurgulamak isteriz. Firmamızın sizden istemiş olduğu fazladan bir ücret değildir. Konuyu operasyonel anlamda en yüksek yetkiliyle değerlendirip gereken açıklamalar tarafınıza yapılmış olmasına rağmen yukarıdaki yaklaşımız tarafımızca üzüntüyle karşılanmıştır.

  • Cemal19 Ekim 2016

    Bir kişinin ricası nedeniyle şikayetimden vazgeçtiğimi bildirmek isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön