Eminevim Ev Almak Şöyle Dursun Bu Sistem Tamamen Kendine Çalışıyor

Sadik Sadik1 hafta önce

2019 yılı mart ayında çok yakın bir akrabam aracılığıyla eşim adına giriş yaptım. Benden 430.000 bin tl bir sisteme var dediler ve girdim girerken anlatın yaşadım hiç alakası yok. Bana denilen 20 kişilik bir grup olacak 60 Ay vade ve 5.500 TL aylık ödeme olacak dedi müşteri temsilcisi 135.500 TL yatırdım ve 60 aylık vadeli olacak hiç ev çıkmazsa 60x5500 330.000 TL olarak ödeyeceğim mi söyledi ama sözleşmenin yapılışı 50 aya çekilmiş ti sorduğum da çok önemli değil formaliteden dendi ama ben parayı yatırdığı da 60 ay gitti yerine 60 kişilik bir gurup oldu söylendi ve ben bunu öğrendim çıkmak istedim bana denilen sözleşmeyi imzaladınız dedi çıkarsanız 35 500 TL yanar dediler ve çıkamadım 2 çekilişe girdim her ay da düzenli ödeme yapama rağmen Covid 19 nedeniyle taksit ödemelerim aksadı ve çıkmak ve paramı istedim benim 200.000 bin TL'lik toplam ödeme mi 4 sonrası na 175 500 TL olarak çek verdiler.

Benim 17 aydır paramı pula çevirdiler bana vermiş olduğu zarar tam 200.000bin tl benim yeni geçti elime ve daire fiyatları uçtu gitti o gün daireler 430 bin iken şimdi 700 bine çıktı dolar çıktı altın çıktı üstüne üstlük bir de 25.000 TL paramı kestiler ben Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim hiçbir şey yapmadan o kadar ay param ceplerinde gezdi bir de paramı kesmeye hiç hakları yok kesinlikle Hakkımı Helal etmiyorum.

Cevaplar

Eminevim Logo Eminevim 1 hafta önce

Sadık G. Bey iyi günler, başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir, mutlu müşterilerimizin yorum ve görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Eyüp 1 hafta önce  

    Bende Bu Firmadan Hiç Şekilde Memnun Kalmadım Çevremde Herkese anlatacağım Memnun Kalmadığımı Ve hiçbir kimseye de Tavsiye etmeyeceğim Kayıt Olana Elli Kere Arıyorlar Elli Kere İkna Etmeye Çalışıyorlar, Sonra Genel Merkezdekiler Dahil Kimse Seni Umur

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler