20 Şubat 2016

Eminevim-Eminotomotiv Para İade Edilmedi

8736. üye numarasına sahip Eminevim müşterisiydim. Maddi zorluklardan dolayı sistemden çıkmak durumunda kaldım. Sisteme girişte organizasyon adı altında toplamda 7139 TL ücret ödedim. Daha sonra aylık taksitler halinde 6600 TL ödeme yaptım. Bugün emin evimle telefonla yaptığımız görüşmede bana organizasyon ücretinin yarısının kesinti yapılarak geri kalan paranın 17.05.2016 da ödeneceğini söylediler. Zor durumda olmasam zaten bu taksitleri öderdim. Şimdi soruyorum sizlere bu sistem benim paramı niye bu kadar geç ödeyecek. Hani faizsiz ev almanın en kolay yoluydu. Bir diğeri de organizasyon ücreti denen şey bankaların hesap kesim ücreti gibi bir şey mi?

Sevcan 24.875 Okunma

Cevaplar

 • Sevcan08 Şubat

  Güncelleme

 • Sevcan20 Temmuz 2017

  Siz siz olun paranızı kaptırmayın. Biz bir hata yaptık. Organizasyon adı altında 3600 TL paramızı ödemediler. Şimdi de utanmadan arıyorlar şikayetinizi kldırın diye. Niye kaldıralım çözdünüz mü problemimizi. Demek ki doğru hedefteyiz

 • Sevcan05 Nisan 2016

  Tamam ben sizin genel müdürlüğünüze 2 defa dilekçe yazdım yazılı olarak ta cevap istedim. Ama ne bir cevap verildi ne de geri dönüş yapıldı.

 • Eminevim Temsilcisi01 Nisan 2016

  Sayın Sevcan Ö., Üyelik sürecinde uygulanacak prosedürler imzalamış olduğunuz sözleşmede açık bir şekilde yazılıdır. Uygulamalar bu sözleşme hükümlerine göre yapılmaktadır. Bilginize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön