18 Şubat 2016
Yorum Yap
#4922139

Eminevim-Eminotomotiv Organizasyon Ücretinin Geri İadesi

Eminevim-Eminotomotiv sistemine 2014'te girdim. Dün sistemden ayrılmak için dilekçe verdim. Bana organizasyon ücreti geri verilmeyeceğini belirtti biz Eminevim-Eminotomotiv sistemine güvenerek girdik ama koskoca şirketin insanların dişinden tırnağından artırdığı parayı alıkoyması hiç hoş değil. Burada ki şikayetleri çözümlediklerini de gördüm. Şirket adı gibi dürüst olur da paramızı en kısa sürede öder.

Muhammet Muhammet 21.782 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet23 Şubat 2016

    Benim yaklaşımın yanlış madem ben üye olurken gordugumuz ilgi alakayı bir de ayrılırken gorebilseydik zaten buraya yazmazdim. Şubeden bir kovmadiklari kaldı. Üyelik aşamasında sürekli ararlarken ayrılınca neden ilgilenmiyorlar anlamış değilim

  • Muhammet23 Şubat 2016

    Bu işin hukuki boyutu olduğunu biliyor musunuz acaba

  • Eminevim Temsilcisi19 Şubat 2016

    Sayın Muhammet G., Sistemden ayrılmanız durumunda uygulanacak olan prosedür daha kayıt olurken imzaladığınız sözleşmede ayrıntılarıyla yazılıdır. Sözleşmede yazan ve sizin kabul ettiğiniz maddelere göre uygulama yapılacaktır. Ayrıca dün dilekçe verip konuyla ilgili hiçbir görüşme yapmadan bugün şikayet olarak yazmanız size avantajlı bir uygulama yapılmasına sebep olmayacaktır. Bilgilerinize sunarız.

Ziyaretçi Yorumları