Eminevim Eksik Bilgi Verildi!

Akın Akın27 Temmuz 16:48

1341170 numaralı üye olarak ev alma talebiyle ;100.000 peşinat ve 17.000 TL komisyonu nakit ödeyerek bu sisteme Ankara Sıhhiye şubesinden dahil oldum. Çok araştırıp acele etmeden en doğru bilgiye ulaşmaya çalıştım. Fakat firma eve ipotek yerine haciz koymak veya kefil ya da kefiller istemek gibi hususları bana anlatmadı. Ben bunları diğer firmalardan öğrendim. Son olarak 1-11 gruptasınız denildiğinde 11 kişilik grupta olduğumu zannettim ve bunu şubede şube müdürü E**Bey ve B**Beye belirtmeme rağmen bana 11 kişilik değil 50 kişilik grupta olduğum söylenmedi. 50 Kişilik grupta olduğum bilgisi hiç söylenmedi. Ben 50 kişilik grupta olduğumu çekilişi yapan kişiden grup bilgisini paylaşınca öğrendim ve şok oldum. Ben güven problemi yaşayarak 117.000 TL ödeme yaptım. Ben en güvenilir ve en dürüst firma olduğunu sandığım için Eminevim'e gittim. Son olarak ;bizler zaten güven problemi yaşarken bir de eksik ya da yanlış bilgi verip insanları yanıltıyorlar. 

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Eminevim Logo Eminevim 29 Temmuz 09:46

Akın K. bey iyi günler, başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa süre içerisinde size dönüş sağlanacaktır. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir, mutlu müşterilerimizin yorum ve görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Esra 21 Ağustos 18:47  

    Bana da abone oluncaya kadar yanlış bilgi verildi. Simdi de çıkışımızı zorluyorlar

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Zeynep 3 hafta önce  

    Bunlardan ne çektik iki çocuğumla dolmuşta merkezlerine gittim binbir bahane birden Allah'a havale ediyorum en güzelini bizleri böyle rezil ediyorlar ya Allah'a bıraktım rabbim tez zamanda sonlarını getirir inşallah

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler