15 Nisan
#11849754

Eminevim Çok İlgisiz!

Eminevim'den alacağım ev için nisan ayına anlaştık ama bir ay geç ödedim diye mayıs ayına ertelediler ama ben zaten önden gidiyordum yani fazla yatırdım diye öne çekmediler ama bir ay vermedim diye ertelediler neyse mayıs ayına bir ev için anlaştım bu sefer ev bitmemiş diye siz anlasın ev ne zaman biterse o zaman paranızı veririz dediler yani benim paramı 180 bine girdim zaten bunun 100 bini verdim yani benim 80 bin borcum kalıyor ona rağmen beni mağdur ediyorlar.


Hiçbir güvence yok ama kendilerini güvenceye alıyorlar benimle ilgilenen arkadaş da ilgilenmiyor çünkü üyelik yapınca sizinle ilgilenen kişi zaten parasını sizden çıkarıyor yani onun işine yaramıyorsunuz artık girinceye kadar çok ilgileniyorlar girdikten sonra hiç ilgilenmiyorlar.

Fatih Fatih 15.056 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi18 Nisan

    Fatih T. Bey İyi Günler, Başvurunuza istinaden size geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Dosyanızı incelediğimizde konut/vade ortası sistemlerimize dahil olduğunuzu görüntülemekteyiz. Üyeliğiniz boyunca 1 ay ödeme yapmadığınız dolayısı ile otomatik taksit dondurma sisteminin devreye girdiği ve teslimatınızın 1 ay ötelendiği görülmektedir. Bu husus sözleşme maddelerinde de aynı şekilde belirtilmiş ve karşılıklı olarak imzalanmıştır. Sizlerin planlanan teslimat tarihi Mayıs 2019'dur. Teslimat evraklarınızın tamamlanması ve alacağınız yere karar vermeniz akabinde teslimatınız gerçekleştirilecektir. Teslimat uzmanımızın sizler ile yapmış olduğu görüşmelerde henüz alacağınız yere tam olarak karar vermediğiniz karar vermeniz akabinde de işlemlerin başlatılacağı tarafımıza iletilmiştir. Henüz bitmeyen yapılara, belli bir tamamlanma oranına gelinceye kadar onay verilmemektedir. Bu tür yapılar asıl olarak yeri alacak olan müşterilerimize ilerleyen süreçte sıkıntı çıkarmaktadır. 29 yıllık tecrübe birikimlerimiz ile bu risk ve sıkıntıları sizlere iletiyor aslında sizin riskli bir sürece girmemenizi sağlıyoruz. Ayrıca grubunuzun diğer üyelerine karşı da sorumluklarınız/sorumluluklarımız bulunmaktadır. Üyeliğinizi başlatan ve teslimat zamanı sizler ile ilgilenen çalışanlarımız ayrıdır ve her çalışanımız kendi süreçlerinin sorumlulukları ile alakalı müşterilerimize bilgi vermek ve takip etmek ile yükümlülerdir. 29 yıldır 138.073 ailemizin konut veya otomobil sahibi olmasına vesile olan şirketimizde hiçbir müşterimizi mağdur etme, işlemlerini zorlaştırma gibi bir art niyetimiz bulunmamaktadır. Şubeniz, teslimat uzmanınız ve bizler ile irtibatta kalmanızı rica edeceğiz. Sizlerin de bu büyük aileye katılmanıza az bir zaman kalmıştır, şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Bizlere her türlü soru ve sorununuzda İnternet şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler