Cevaplar

profile-icon Erdinç 03 Mayıs 15:54

Batman şube den cemil bey benimle iletişime geçti beni sabırla dinledi kendisine teşekkür ediyorum EBA TV internet hatlarında ağırlaşmalar yapmış canlı yayında sıkıntılar olmuş videonun eksik yanarını tekrar yayımlamışlar tekrar teşekkür ediyorum

Eminevim Logo Eminevim 30 Nisan 14:38

Erdinç İ Bey İyi Günler, Müşteri Memnuniyet merkezimize yapmış olduğunuz başvuruya istinaden size geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. 21 Nisan 2020 tarihinde çekilişiniz yapılmıştır. Çekişlimiz noter huzurunda gerçekleşmiş ve canlı yayınla müşterilerimize aktarılmıştır. Çekiliş yapıldıktan bir gün sonra tekrarlanabilir canlı yayın videosu internet şubemizde ve youtube üzerinden yayımlanmıştır. Çekiliş videosu izlenmiş ve sizin olduğunuz grubun çekilişinin hangi saat dakika ve saniyesinde olduğu size iletilip karşılıklı olarak teyiti yapılmıştır. Çekiliş resmi sonuçlarının noter tarafından açıklanmasının ardından resmi sonuçlar ivedi şekilde size tebliğ edilmiştir. Dolayısı ile durumunuzda şikayet unsuru oluşturacak bir husus bulunmamaktadır. 29 yıldır binlerce teslimat yapmış ve binlerce müşterimize de hizmet veren şirketimiz, adil, şeffaf ve hesap verebilir şekilde hizmet vermeye devam edecektir bilhassa belirtmek isteriz. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet şubeniz vasıtası ile veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir ve mutlu müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Eminevim Logo Eminevim 29 Nisan 18:24

Erdin. İ. bey iyi günler, başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır, en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Canlı yayın esnasında kesintiler olsa dahi tüm kayıtlar elimizde mevcuttur. Konu ile ilgili detayları paylaşıyor olacağız. Müşteri Memnuniyet Merkezimize İnternet Şubeniz vasıtası ile veya [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca http://www.mutlumusteriler.com sitemizi ziyaret edebilir, mutlu müşterilerimizin yorum ve görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon İsmail 02 Haziran 14:07  

  Keşke bilip bilmeden insanları suçlamasanız.

 • profile-icon Hakan 30 Nisan 01:01  

  Ben çekilişli sisteme girdim ve eminevimde hiçbir torpilim olmadığı halde ilk çekilişte çıktım. Bilmeden iftira etme.

  Cevapları Gizle (4) arrow
  profile-icon Hakan 24 Mayıs 10:55  

  Ahgion evet yazdım. Çünkü insanların haksız yere yanlış yönlendirilmesi doğru değil. Bakın ben eminevimle icralık oldum ama yine de şikayet etmedim.

  profile-icon Ahgion 22 Mayıs 03:29  

  Hakan her Eminevim postuna yorum yazmışsın:) ) ) ) ) )

  profile-icon Murat 02 Mayıs 20:33  

  Yorumları okuyunca bu sistemlere girmeden vazgeçtim.

  profile-icon Erdinç 30 Nisan 01:52  

  Ben seni tanımıyorum sana neden güveneyim? Bütün gruplarda şike var mı dedim? Ben bir deneyim yaşadım ve deneyimlerim sonucu bir kanıya vardım. İşine bak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler