24 Aralık 2018
Yorum Yap
#11345852

Eminevim Altın Hakediş Yanıltması!

Eminevim vade ortası sistemine girmiştim. Vade ortası geldi temsilcim ile görüştüm ve ev almaktan vazgeçtiğimi sistemden ayrılmak istediğimi söyledim. Firma temsilcisi daha yüksek tutarlı sisteme geçersem kendi kendimi tavsiye etmiş olacağımı söyledi ve bu durumda size 4 tane de çeyrek altın hediye edeceğiz dedi. Bu da bana makul geldi ve daha yüksek tutarlı çekilişli sisteme geçiş yaptım. Altınların ne zaman ödeneceğini sorduğumda ise ilk çekilişten sonra yani yaklaşık 1,5 ay sonra ödenir denildi. Aradan 4 ay geçti fakat hala ödeme olmadı. Bir çok kez temsilciyi aradım neden ödenmediğini sordum ama hep ödenecek bekleyin denildi.


Geçen günlerde tekrar dönüş yapıldı ve sistem kurallarına göre altın hak etmediğim söylendi fakat bana bu 4 adet çeyrek vaat edilerek beni ikna ettiler ve bu şartla anlaştık. Ben sistemden ayrılmak için gitmiştim fakat altın hediye edeceğiz dediler, altın hediye ettikleri müşterilerin resimlerini gösterdiler, size de geçiş yapmanız durumunda 4 adet çeyrek vereceğiz dediler fakat şimdi de bana 4 çeyrek vereceğiz diye elinizde yazılı bir evrak var mı diyorlar.


Ben sisteme girdiğimden dolayı güvenilir bir sistem olduğunu herkese anlatıp tavsiye ediyordum ama bu yapılan tüm güvenimi sarstı. Evet yazılı bir evrak yok elimde fakat yanımda şahitler vardı ve en büyük şahit de Allah.
Bana vaat edilen bu hediye sözünün arkasında durulması ve ödemenin yapılmasını talep ediyorum.

Enes Enes 51.814 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

 • Enes02 Ocak

  Merhaba, Bahsettiğiniz bu bilgilendirme bana sistemde yeni üyeliğe geçerken yapılmalı idi. Benim şikayetim bana yeni üyelik başlatılırken bu şekilde söylenmedi. Bana farklı bilgilendirme yapıldı. Şimdi ise farklı bilgi veriliyor. Benim şikayetçi olduğum konu bana doğru bilgi verilmemesi. Zaten Maltepe Şubedeki bana sistemi anlatan temsilciniz de bana yanlış bilgi verdiğini kabul ediyor. Dolayısı ile ben bana verilen sözün yerine getirilmesini talep ediyorum. Bana bu sözün verilip verilmediğini Maltepe Şubenizdeki E*** bey'e bizzat sorabilirsiniz. Bana hakediş verileceği sözünü vererek beni sisteme girmeye ikna etti ve şimdi veremeyeceğiz diyor. Ben bana verilen sözün yerine getirlmesini istiyorum. Sözümüze inanmayın, söz uçar diyorsanız ben hukuki işlemler başlatarak süreci devam ettireceğim. Ama bu noktaya gelmeyelim istemiştim.

 • Eminevim Temsilcisi02 Ocak

  Enes D. Bey İyi Günler, Başvurunuza istinaden sizlere geri dönüş yapılarak gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Şirketimizin hakediş kuralığı gereğince teslimat sürecinde olan üyemizin üyeliğinden ayrılıp rakam yükselterek yeni üyelik açması durumunda açılan yeni üyelik üzerinden hediye hakedişi bulunmaz. ▪ Ayrılma mahsup üyelikler hak edişe girmez. ▪ Ayrılan (kesintili-kesintisiz) müşteri için mahsup olmasa dahi daha sonra açılan ilk kayıt 2. üyelik değildir, daha sonraki üyelikler yeni üyelik sayılır. ▪ Geçiş, yükseltme gibi üyelikler hak edişe girmez. Dolayısıyla ile kayıt üzerinden bir kazanımınız olmadığı bilgisi tarafınıza ilgili şubenizden ve Müşteri Memnuniyeti Biriminden sizlere iletilmiştir. Bundan sonraki süreçte hakediş kriterlerine uygun yeni kayıt açmanız veya yönlendireceğiniz kişilerin hak ediş kriterlerine uygun olması durumunda, hediyesini teslim ettiğimiz binlerce üyemiz gibi sizlere de referans yönlendirmeleriniz üzerinden hediyeniz takdim edilecektir. Bizlere İnternet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Enes25 Aralık 2018

  Teşekkürker dönüş bekliyorum. İnternet şubeden bu durumu anlattım telefonla aradılar sistemsel olarak altın hediyesi hak etmediğimi söylediler. Bu ödemenin hiçbir şekilde gerçekleşmeyeceğini de özellikle vurguladılar. Fakat bana sistemi anlatan zaten şube, ben şubedeki temsilcinizin yönlendirmesi ile bu sisteme girdim. Bana bu altınların hediye olarak verileceğini de o söyledi. Anladığım kadarı ile çalışan şube temsilcisi işini tam bilmiyor fakat bu durumda mağdur olan ben olmamam lazım. Şube temsilcisi ile de görüşebilirsiniz o da bana altın verileceğini vaat ettiğini doğruluyor.

 • Eminevim Temsilcisi25 Aralık 2018

  Enes D. bey iyi günler, konu ile ilgili olarak sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Bizlere internet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler