25 Temmuz 2017

Eminevim Teslimatı Gerçekleştirmiyor, Oyalıyor.

Sisteme girişte 10 adam çalışırken teslimatta 1 adam çalışıyor Kayseri bölgesinde. Parayı hak edeli 2 aydan fazla oldu şikayetlerim üzerine bölge müdürü bütün müdürlerin ortasında söz verdi 21.07.2017' de teslimatın olacak diye. Bölge müdürüne ulaşmaya çalıştığımda işten ayrıldığını öğrendim. Adamın arkasında durmadı Eminevim ve istifa etmesiyle biz mağdurlar daha fazla ortada kaldık. Paramı ödemedikleri için dün kredi çektim ve ödeme yaptım. Daha önce de kapora ödemek için borç dolar bozdurmuştum sistem beni her türlü faize bulaştırdı. Hiç sisteme bulaşmasam zaten bunlarla ben ev alırdım teşekkürler Eminevim. Aldığınız organizasyon ücretini sonuna kadar hak ediyorsunuz. Şikayetini okumadığın sisteme girmemek lazımmış. Belaya kalmamak içten bile değil. Ev sahibi ile kaç kere karşı karşıya geldik.

Fevzi 14.225 Okunma

Cevaplar

 • Fevzi 25 Ekim 2017

  Bunlardan Teslimat almak dunyanin en zor isi. Herkes bunu okusun. Keşke bende zamanında buralardan okuyup üye olsaydim

 • Fevzi 25 Ekim 2017

  Teslimatım yapıldı evet. Şikayetimin kaldırılması için defalarca arandım. Gerekçe maduruyetim giderilmiş. Size soruyorum sözünde durmayan sizsiniz ve siz sözünüzde durmadığınız için ben dolar altın bor alıp ödeme yaptım. Kalan 104 binlirayı kredi çekip ödedim. Ettiğim zararı hiç konuşan yok. Nasıl mağduriyet gideriliyor anlam veremiyirum. Utanmadan kaldır dihe de defalarca aranıyorum. Şirket tam kuruşçu anlayacağınız. 2 taksit bizden olsun zararınız giderilsin dediler sanki. Ben zaten her türlü faize de bulaştım fazladan bir sürü param da gitti. Ne anlamı kaldı eminevimin.

 • Eminevim Temsilcisi28 Temmuz 2017

  Fevzi G. bey iyi günler, sizlere iletişim numaranızdan ulaşılamamıştır. Bizlere [email protected] adresinden ulaşabilir misiniz?

 • Eminevim Temsilcisi26 Temmuz 2017

  Fevzi G. bey iyi günler, öncelikle teslimatınızın hayırlı olmasını temenni ederiz. Saygılarımızla.

 • Eminevim Temsilcisi26 Temmuz 2017

  Fevzi G.bey iyi günler durumunuz ile alakalı sizlere en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön