04 Ağustos 2017

Eminevim Teslimat Yapmıyorlar Mağdur Olduk!

859... üyeyim Temmuz 2017'de 105.000 TL teslimatım vardı. Benden istenen tapu fotokopisi, vekaletname, 2 kefilli senetleri imzaladım, zamanında Eminevim'e teslim ettim. Bana dediler "40 günlük bir süre var. "Tamam eyvallah" dedim. En geç Ağustos ayında teslim edilmesi gerekiyor. Şimdi de diyorlar ki Eylül ayına kaldınız. Ben müteahhide Şubat 2017 ayında anlaştım ve 55 bin TL verdim 105.000 TL ise Temmuz ayında vereceğimi söyledim. 40 günlük süreyi de müteahhit ile anlaştım.

Ağustos'ta vereceğimi söyledim. Şimdi müteahhit Eylül ayına razı değil. Benim daireyi başkasına satmayı planlıyor. Benim 55 bin lira mı da vermiyor. Beni burada mağdur eden kim? Tabii ki Eminevim ödemesini zamanında yapmıyor. İki haftadır Eminevim'in yöneticilerini arıyorum bir Allah'ın kulu telefona çıkmıyor. Bizden parayı alana kadar sürekli arayan Eminevim ödeme işi onlara gelince muhatap bulamıyorsunuz. Yazıklar olsun!

Süleyman 17.259 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman17 Ağustos 2017

  Mütait, Eylül ödemeli çekinizi kabul etmiyor. Daireyi bana vermeyecegini söylüyor. Eğer daireyi alamazsam, mağdur olursam: Eminevimi mahkemeye vereceğim. Çünkü 40 günlük sürede ödemeyi yapmiyorsunuz.

 • Eminevim Temsilcisi10 Ağustos 2017

  Süleyman Y. Bey iyi günler, Tarafınıza ilgili birim gerekli bilgilendirmede bulunmuştur. Saygılarımızla.

 • Süleyman04 Ağustos 2017

  Sakarya şubeden aradılar bir çözüm yok. Aynı tas aynı hamam. Genel Merkez yatışta.

 • Eminevim Temsilcisi04 Ağustos 2017

  Süleyman Y. Bey, Şikayetiniz ilgili birime iletilmiş olup en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön