28 Ağustos

Eminevim Teslimat Gecikti, Yardımcı Olan Yok!

Eminevim Ağustos ayı teslimat olması gerekirken olmadı, cevap olarak ta evrakları geç vermişim, asıl sorun ise müşteri temsilcisi evraklarının getirmemi söylemeyi unutması. Sorunun benden kaynaklanmadığı halde neden ben ceremesini çekiyorum. Eminevim'den hiç memnun kalmadım. Böyle olacağını bilse idim rakip şirketleri tercih ederdim, onlarda böyle sorunlar olmuyormuş.

Nemutlu 27.116 Okunma

Cevaplar

 • Eminevim Temsilcisi13 Eylül

  R. N. Bey iyi günler, Teslimat sürecinizle ilgili sizlere bilgi paylaşılmıştır, teslimatınızın şimdiden hayırlı olmasını dileriz. Bizlere her türlü soru ve sorununuzda internet şubenizden ve ya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Eminevim Temsilcisi12 Eylül

  R. N. bey iyi günler, hiçbir şekilde dönüş yapılmadı olarak belirtmeniz üzerine bu cevabımızı sizlere yazıyoruz. 06.09.2017 saat 17:37 07.09.2017 saat 13:38 08.09.2017 saat 10:55 08.09.2017 saat 17:45 tarih ve saatlerinde sizlere ulaşılmaya çalışılmış fakat ulaşılamamıştır. Sizin tarafınızdan da aranılan numaraya herhangi bir dönüş sağlanmamıştır. Tüm arama kayıtlarımız crm sistemimizde kayıtlıdır. Bizlere internet şubenizden veya [email protected] adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • Nemutlu 12 Eylül

  hiçbir dönüş yapılmadı, bu kadar amatör bir firma görmedim... Pes

 • Eminevim Temsilcisi11 Eylül

  R. N. bey iyi günler, kayıtlı iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşım sağlanamamıştır. Bizlere internet şubenizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Eminevim Temsilcisi30 Ağustos

  R. N. bey iyi günler sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap