16 Ağustos

Eminevim Teslimat Başlı Başına Problem!

Eminevim sistemine 100 bin TL ev almak için dahil oldum teslimat Temmuz 2017'ye çıktı. Sözleşmede yazan maddeye göre teslimatının Temmuz'un 20'si ile en geç Ağustos 30'u arasında yapılacağı söylendi benden tapu beyan etmem istendi tapuyu buldum ev sahibini 30 Ağustos'a kadar beklemeye ikna ettik ev sahibiyle sözleşme yapıp 10000 TL kapora verdim. Ağustos 30'a kadar evi almazsam verdiğim kapora yanacak Eminevim'in teslimatın en geç 30 un da yapılacağını söylemesi üzerine ben bu kaporayı verdim.

Fakat şimdi Eminevim teslimat sürecini Eylül'e erteliyor bu paranın 30 Ağustos'tan sonra yatması durumunda ben bu evdeki bütün haklarımı kaybetmiş oluyorum üstelik kapora da yanmış oluyor mağduriyetimin bir an önce çözülmesini istiyorum. Aksi takdirde sözleşme şartlarına uymadığınız için bana dava yolu açılır ki ödeme 1 Eylül'e dahi ertelense hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Nazmiye 16.112 Okunma

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi24 Ağustos

    Nazmiye K. hanım iyi günler, Gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Teslimatınızın şimdiden sizlere hayırlı olmasını dileriz. Bizlere internet şubemizden veya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Eminevim Temsilcisi17 Ağustos

    Nazmiye K. hanım iyi günler şikayet başvurunuz incelemeye alınmış olup süreciniz devam etmektedir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön