01 Ağustos

Eminevim İtibar Kaybı!

100 bin lira değerinde bir ev almak için Eminevim'e katıldım. Katıldığım dönemde organizasyon ücretini 100 bin lira üzerinden ödedim. Sözleşme imzalarken bana 100 bin lira ve üzeri için 3 çeyrek altın hediye edileceği söylendi. 200 bin lira için 6 çeyrek altın vesaire ancak ödeme gücümde oluşan değişiklik nedeniyle üyeliğimi 90 bin liraya düşürdüm. Firma tarafından şahsıma vaat edilen altınlar, üyeliğe giriş tarihimden 1 yıl geçmesine rağmen halen verilmedi. Geçtiğimiz ay 1 tane altın hakkımız olduğu bilgisi geldi. Gerekçe olarak da 100 bin liraya 3 çeyrek altın, 90 bin liraya 1 çeyrek altın verileceği söyleniyor. Ben de bu duruma defalarca itiraz ettim. Gerek müşteri temsilcime, gerek internet sayfalarındaki şikayet birimine. İtirazım; eğer ben 3 çeyrek altını aldıktan sonra üyeliğimi 90 bin liraya düşürse idim benden 2 çeyrek altın geri mi istenecekti? Ayrıca firma lütfedip muhatap bile olmuyor.

M.fikret 11.303 Okunma

Cevaplar

  • M.fikret 07 Eylül

    Hakkımızı yediniz. Vermiş olduğunuz yuvarlama cevapların hiç birini kabul etmiyorum. Ahirette hesaplaşırız. Hakkım size haram olsun.

  • M.fikret 03 Ağustos

    Altın hak edişimiz hakkında ki şikayete binaen müşteri hizmetleri temsilcisinin açıklaması; "organizasyon ücreti + ilk taksitin %97 si ödenmedikçe altınlar verilmiyor. " Ama üyeliğimizi yapan müşteri temsilcisi bize hiç böyle bir şeyden bahsetmedi. Yine söylüyorum. Diyelim ki biz dedikleri gibi %97lik ödemeyi yapsaydık ve altınları alsaydık, sonra da üyeliğimizi 90 bin liraya indirseydik, bizden 2 altın geri mi istenecekti. Ya da tam tersi 200 bin liraya çıkartsaydık, bize 3 altın fazladan mi verilecekti.

  • Eminevim Temsilcisi02 Ağustos

    M.Fikret Ö. Bey, Gerekli incelemeler yapılıp üyemiz Nermin Hanıma ilgili birim tarafından bilgi paylaşılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap