06 Mart

Eminevim Hediye Sözünü Tutmadı!

Eski bir Eminevim çalışanıyım 1 yılı aşkın olarak satışta çalıştım. Firmadan ayrıldıktan 2 ay sonra ticaret yaptığım bir arkadaşıma sistemin işleyişi hakkında bilgi verdim ve sisteme bana güvenerek girdi. Bana 2 altın hediye edeceklerini söylediler. Daha sonra yine başka bir arkadaşıma da bilgi vererek yine sistem bilgisi ve teşvikte bulundum. Daha sonra arkadaşım için başka bir firmanın daha uygun olduğunu görerek başka firmaya kayıt olmasını sağladım. Bunun üzerine önceki kayıt ettirdiğim kişiden alacağım altınları 6 ay beklettiler sonrada altınları vermiyoruz dediler. Arkadaşınız sizi tanımıyor bizim sistemimizi reklamlardan gördü sizin katkınız yok diye yalan söyleyip sistemlerinde bile kayıtlı işleyişi inkar ediyorlar. Bölge müdürünü aradığımda olayı şahsileştirdiklerini ve 2.arkadaşını nereye kayıt ettirdiysen altınları oradan al diye çocukça bir açıklama geldi.

Muhammet 30.617 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 19 Mayıs

    Niyatinde bugün tekrar Buca şubesine gittim barış ve emrah isimli çalışanlar ogün vereceğiz dedik bugün vermiyoruz bu kadar basit diye tahrik edici bir konuşma yaptılar. Mahkemeye verin istediğiniz yere yazın şikayetinizi diye savunma yaptılar. Bunun üzerine ben şirket olarak yalan söylüyorsunuz dediğimde kabul edip evet yalan söylüyoruz diyerek kabullendiler. Yalan söylediğini ve şeref yoksunu olduğunu kabul eden bir şirket ve çalışanlarına başım belaya girmemesi için Allah a emanet ediyorum dava açmam bişeyı degıstırmez en az benim gını bin tane davaları vardır. Elimi sürsem haneye tecavüzden şahsıma dava açıcaklar işlerini çok iyi biliyorlar...

  • Muhammet 04 Mayıs

    Ege Bölge müdürünüz Arif bey ile bizzat telefon ile görüştüm. Kendisine gerekli açıklamayı yaptım. Referans Verdiğim kişi sara hastası ve unutkanlığı olan bir şahıs. Hak edişimi 6 ay sonra vereceğinizi söyleyip,6 ay sonrada unutkanlığı olan şahısa telefon edip reklamlardan gördüğüne ikna ettiniz. Daha sonra referans olduğum müşterinin iş yerine kendi arabamla personelizi götürüp teyit alabileceğimi belirttim. Buca şube müdürünüz barış bey ve çalışanınız emrah bey alaycı bir tavırla biz yogunuz bir yere gidemeyiz dediler. Bana telefon edip altın 6 ay sonra hak edişimi almaya davet ediyorsunuz daha sonrada kayıtlı müşterimizin sizle alakası yok reklamlardan gördü diyorsunuz. Kendi kullandıgınız CRM programını bir inceleyin orada benim referansı verdiğim ve 2 gün boyunca şahsın kayıt olması için emek harcadıgımı görürsünüz. Bu durumda hem hakkımı yediniz hem de beni yalancılıkla suçladınız.

  • Eminevim Müşteri Temsilcisi13 Mart

    Sayın Muhammet D., Kayıtlı üyeliğiniz varsa internet şubemizden yoksa web sitemizdeki şikayet bildiriminden referans olduğunuz isimleri bize ulaştırırsanız gereken araştırma yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön