18 Nisan 2017

Eminevim Güven Yok Faiz Çok!

Eminevim'de çalışanların tümü melek rolüne bürünmüş. Faiz yok diyorlar bankalardan fazla faiz alıyorlar sizden. Söylediklerinin hepsi gerçek dışı ben üye olurken çekilişleriniz ne zaman diye sordum bana her ayın ikinci haftası denildi bende üye oldum ama üye olduktan sonra 10 ayda bir olduğunu öğrendim öğrenince hemen çekilmek istedim paramı istedim 7500 TL kesinti yaptılar.

Habip 15.564 Okunma

Cevaplar

  • Habip 20 Temmuz 2017

    Ama sizin arkadaşınız her ayın 2. Haftası çekilişe gireceksiniz dedi ve bu çekilişde 10 kişiye ev veriliyor yani sizin girdiğiniz guruptan her ay on kişi ev alacak size atıyorum 100 kişilik guruba girdiniz çekilişe girdiniz size çıkmadı bir dahaki çekilişde 90 kişiyle çekilişe giriyorsunuz diye söyledi bize bu anlattıklarına eşimde bende şahidim size şimdi soruyorum bu arkadaşınız yaptığına ne denir neden sizin yazdığınız gibi anlatmadı bize neden benim yazdığım gibi anlattı bize bizim çekişlerimiz 10 ayda bir dese ben üye olmazdım ve size dilekçe yazdım her şeyi anlattım paramın tamamını alamazsam Show TV kanal d Star ve Atv ye WhatsApp ihbar hatlarını arayarak muağduriyetimi bildireceğim tüm Türkiye görsün diye ben yandım siz yanmayın diye söyleyeceğim

  • Eminevim Temsilcisi20 Nisan 2017

    Sayın Habip O., Sİstemimizde faiz olmadığını öncelikli olarak belirtmek isteriz. Sizinde belirttiğiniz gibi her ayın ikinci haftası çekilişlerimiz yapılmakta ve gruplarda o ayla birlikte takip eden 10 ay boyunca evlerini alacak 10 üyemiz belirlenmektedir. Örneğin; Ocak ayının ikinci haftası yapılan bir çekilişte Ocak, Şubat,...,Eylül, Ekim aylarında hangi üyelerin evlerini alacağı belirlenir. Bu programa göre teslimatlar yapıldıktan sonra Kasım ayında grupta kalan üyeler arasından on kişi daha belirlenir. Her ay bir kişi belirlenmesiyle on ayda bir on kişi belirlenmesi matematiksel olarak aynıdır. Tarafınıza verilen yanlış bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrılma işlemleriyle ilgili prosedür de sözleşmemizde açıkça yazılıdır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön