10 Nisan

Eminevim Ev Parası  ve Teslimat!

Eminevim.com.tr üyesiyim aidatlarımı düzenli ödüyorum çekilişsiz sistemdeyim dedikleri tarih Nisan 2017 idi geldi evrak dediler, hazırladım memur kefil dediler, buldum evi bul tapu fotokopisi getir dediler onu da yaptım, evi eksper geldi gördü tamam dedi anlaştım verdim ki onlar emlakçıya 50 bin nakit kalan Mayıs ayına çek vereceğiz deyince ben şaşırdım, ev sahibi fırsat bu dedi bana bekleyeceğiz ama 3 bin fazla vereceksin dedi, bende vazgeçtim kaporadan kesti 750 TL 15 gün bu sürede ben beklediğim için dedi,yapacak bir şeyim yoktu kabul ettim.

Eminevim.com.tr ev hayali olanları kapıştırıyor bence,bana para nakit verselerdi günü geldiğinde bunları yaşamazdım, hala arıyorum telefonda açıklama yok, bana dilenci muamelesi yapan Eminevim'e hakkımı helal etmiyorum ,üye yaparken ne diller döküyorlar şimdi azarlıyorlar.

Ad, S. 11.452 Okunma

Cevaplar

  • Eminevim Müşteri Temsilcisi3 g

    Değerli üyemiz, Üzülmenize sebep olacak herhangi bir davranış sergilendiyse her şeyden önce bunun için sizden özür dileriz. Bu duruma sebep olan çalışanlarımızın isimlerini internet şubenizdeki şikayet bildirimi butonu vasıtasıyla bize bildirirseniz gereken yapılacaktır. Şikayetiniz incelenmek üzere ilgili birime aktarılmıştır. En kısa sürede bilgilendirileceksiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön