Eminevim-Eminotomotiv Üyelik İptali ve Para İadesi!

İbrahim İ. |

Eminevim-Eminotomotiv'in 865273 no.lu üyesiyim. Yaklaşık bir yıl önce Eminevim-Eminotomotiv'e kura sistemine üye olarak sözleşme yaptım, benden yaklaşık olarak 7000 TL civarında organizasyon ücreti alındı. Erzurum'da bulunuyordum ve maaşım doğu da bulunduğumdan dolayı daha fazla maaş alıyor ve daha az kira veriyordum. Buna rağmen bir senede sadece bir ay ödeme yapabildim.

Ankara'ya tayin oldum hem kira arttı, hem maaş düştü. Üyelik iptalinde organizasyon ücreti verilmedi. Durumumun ne kadar kötü olduğunu defalarca dile getirmeme rağmen umursanmadı. En azından yarısını talep ettim bu da reddedildi ve ödediğim taksit bile 4 ay sonraya gün verildi.

Etiketler :

Üyelik Çıkış/İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:31

  Sayın İbrahim İ.,
  Bir nüshası sizde olan ve altında imzanız bulunan sözleşmede ayrılma prosedürü çok açık bir şekilde yazılıdır. Firmamız sizinle yapmış olduğu bu sözleşmeye aykırı hiç bir uygulama içinde olmamıştır.
  Bilginize sunarız.

 • İbrahim İ.
  07 Aralık
  18:01

  Bu haktır ya bu parayı üç senede biriktirdim ben. Ödediğim taksit bile 4 ay sonra geri alabilirsiniz deniyor bu paranın geri ödenmesi için intihar mı etmesi mi lazım kardeşim.