02 Ağustos 2017

Eminevim 4 Altını Veremediler.

2017 Ocak ayında Eminevim'e katıldım. Referans gösterirseniz referansınıza 4 altın verilecek dediler. Arkadaşımı referans gösterdim. Son 3 aydır hep öteye atıyorlar. En son Ağustos sonuna verilecek demişlerdi. Şimdi aradım yönetim onaylamadı net bir tarihte yok ne zaman verileceği belli değil diyorlar! Daha 4 altını vermeyenler evi vermeye sıra geldiğinde neler yapacak bize diye düşünmüyor değil insan! İnsanların güvenini sarsıyorsunuz!

Hızır 9.908 Okunma

Cevaplar

 • Hızır 08 Ağustos 2017

  Bugün arandım ve verilen bilgi şu şekilde. Evet Şubat listesinde varsınız. Ama ne zaman altınların verileceği bilinmiyor. Eylülde verilmeye başlanacak ama nereden başlanacak acaba!

 • Eminevim Temsilcisi08 Ağustos 2017

  Hızır S. bey iyi günler, altın hak edişinizin olduğu bilgisi sizlere daha önceden bildirilmiş olup, hak ediş prosedür ve sırasına göre hak edişiniz tarafınıza verilecektir. Şubede bulunan satış temsilciniz sizlere altınınız ulaştığında bilgi dönüşü yapacaktır. Hiçbir şekilde hak ediş bulunuyor ise vermeme gibi bir durum söz konusu değildir. Saygılarımızla.

 • Hızır 05 Ağustos 2017

  Hiç geri dönüş sağlayan olmadı. Anca göz boyayın. 4 altını veremeyecek kadar zor durumdaysanız işimiz var demektir!

 • Eminevim Temsilcisi02 Ağustos 2017

  Hızır S. Bey iyi günler, Daha önce hakedişinizle ilgili bilgi sizlere paylaşılmıştır. İlgili birim sizlere dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön