19 Ocak
Yorum Yap
#10035110

Eminconstruction Nefes Projesinin Bitmeyen Ve Çözülemeyen Sorunları

Kocaali Eminevim Nefes Projesi'nden almış olduğum 1+1 dairemin aidatını talep ediyorlar. Ancak sitenin eksik olan dünya kadar eksiği var. İki yıl önce oturumu başlamasına rağmen halen sorunların çözülmemesi (evleri su basması, kapalı havuz, spor salonu vb.) Adına güvenerek almış olduğumuz Eminevim'den aidat talep edilmesi (hukuken ne kadar doğru da olsa etik olarak maalesef hiç ama hiç doğru değil. Önce eksiklikler giderilsin ki biz de aidatlarımızı ödeyelim.

Murat 610 Okunma

Cevaplar

  • Eminconstruction Temsilcisi20 Ocak

    Murat U. bey iyi günler, Nefes projemizde belirtmiş olduğunuz su basması gibi bir durum kesinlikle bulunmamaktadır, düzenlemesi yapılmıştır. Spor salonu kullanıma hazırdır, kapalı havuzun da yapımı devam etmektedir. Görselini göndermiş olduğunuz atık su gideri ile ilgili bir durumdur ve sitenin içi veya su basmanı veya diğer hususlar ile ilgili değildir. İlk evini alan müşterilerimizden olan sizden sadece her sitede olduğu gibi site aidatı istenmiştir. Durum takibi ile ilgili bilginiz bulunmaktadır.

  • Murat19 Ocak

    Sadece havuz sorunu var diyenlere... . (2. el spor malzemeleri ile beton zeminli spor salonunu söylemedim daha)

  • Murat19 Ocak

    Az önce Şirket Müşteri Memnuniyet Biriminden Dilek hanım ile tatsız bir görüşme yaptık. Israrla tek sorunun havuz olduğunu söylüyor. Bakın tekraren yazıyorum; aidattan kaçan tek bir site sakini dahi yok. Beklentimiz belli taahhütlerle satılan dairelerin ve sitenin tamamlanması. Kesinlikle bunun dışında beklentimiz yok. Bunları bitirin ve siteyi sağ salim eksiksiz teslim edin tüm aidatları hak edin... . Kaçtığımız yok! Bizim görüşümüz değil kararımızdır. Ticari ahlak ve etiğin gereğidir! Ve müşteri memnuniyeti birimine oturttuğunuz kişi dertten anlayan bir olsun, ortamı gerecek değil...

Ziyaretçi Yorumları