04 Nisan #10302577

Eminconstruction 2 Adet Tarım Hissesinden Çıktık, Paramız İade Edilmedi!

Eminevim.com.tr'den 2 adet tarım hissesi aldık. Aralık ayında çıkmak istediğimizi söyledik. Bize Ocak da çıkarsanız, en geç 31 Mart'ta paranızı alırsınız dendi ama hala paramızı alamadık. Kayseri yoğunburç şubeniz deki A** Bey sürekli oyalayıp, şu gün bugün yatacak dedi. Artık telefonlarımızı da açmıyor diğer arkadaşı izinli olduğunu paramızın Nisan 20'de yatacağını söylüyor. Madem böyle olacaktı A** Bey neden bizi oyaladı, bu işi bilmiyorsa neden bilmeyen bilgisi olmayan birini çalıştırıyorsunuz? Ben kendi paramı sizin dediğiniz tarih de istiyorum neden alamıyorum. Böyle sorumsuzluk olmaz acil dönüşünüzü bekliyorum. Ayın 20'sinden sonra da param yatmadığı takdirde adlı işlem başlatıyorum.

Kübra 881 Okunma

Cevaplar

  • Eminconstruction Temsilcisi05 Nisan

    Kübra Merve Ö. Hanım iyi günler, Hisse sahibi Ömer Ö. Beye ve sizlere gerekli bilgi paylaşılmıştır. Bizlere her türlü soru ve sorununuzda internet şubenizden ve ya [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Kübra05 Nisan

    Eminevim.com.tr 31 Mart'ta paramı yatırması gerekiyordu. Aradımmerkezi, merkez suçu ćalışana atıyor. Merkez yalan söylüyor Sanki bir lütuf yapıyormuş gibi 20 Nisan'dan önce yapacağız sizi mağdur etmeyecez, bizim bir suçumuz yok diye çalışana suç atıyorlar. Ben mağdur oldum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön