11 Haziran 2018
Yorum Yap
#10544247

Eminconstruction Otel Hissesi Ve Verilmeyen Para

Eminevim'den otel hissesi almıştım. Sözleşme imzalarken hissemi 3. Bir kişiye satabileceğimi söylemişlerdi. Ama sonra Eminevim'in hisseler topladığını ve 3. Kişiye satılmasını yasakladığını duydum. Tapuyu o ana kadar vermemeleri de cabası. Hissemi ayın 20 'sinde sattım Eminevim'e. Bana 3 aylık çek verdiler. Normalde 5 gün bekleseydim. 300 TL kira getirimi alabilecektim. 5 gün kala sattığım için 25 günlük kira bedelimin hesabıma yatırılması gerekirdi. 250 TL'mizi vermedi. Ayrıca çeki bozdurmak için gittiğim Kuveyt Türk Bankası şube farklılığı nedeni ile benden 55 lira işlem bedeli aldı. Faizsiz bankacılar ne yaparsın işte. Bir daha kesinlikle Eminevim'in önünden geçmem. Çok mantıksız bir yatırım.

Matematiğin Matematiğin 918 Okunma

Cevaplar

  • Eminconstruction Temsilcisi12 Haziran 2018

    Emre A. bey iyi günler, bu konu ile alakalı bizlere 29 Ocak 2018, 01 Şubat 2018, 08 Mart 2018 tarihlerinde başvurularınız olmuştu. Gerekli bilgilendirmeleri sizlere bu zaman dilimlerinde yapmış bulunmaktayız. Farklı platformlardan başvuru yapılması uygulanan bir prosedürün değiştirileceği anlamına gelmemektedir. Farklı bir konuda herhangi bir talep veya şikayetiniz içinde Çağrı Merkezimiz vasıtası ile veya [email protected] adresinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Matematiğin11 Haziran 2018

    Eminevim.com.tr otel inşaatı yapmak için insanlardan para topladı. Tapuları vermedi. Sebebi: otel faaliyete geçince, bütün karın Eminevim'e kalması, kendisine hiçbir ortağın olmamasını sağlamak.

Ziyaretçi Yorumları