25 Ocak

Eminconstruction Ödeme Yapmıyor

2,5 yıl önce Eminevim Kurtköy 560 Otel projesinden 1 adet hisse aldım. Sözleşmemize göre 2 yıl sonunda tapular verilecek ve 36 bin TL'ye aldığımız hisselerin değeri 60 bin TL olacaktı. Tapular çıkarılmadı, inşaat gecikti. Alırken 2 yıl sonunda 60 bin edeceği söylenen hissemi 39 bin 600 TL'den alabileceklerini söylediler. Artık güvenim kalmadığından kabul edip dilekçe verdim. Ödemeyi 3 ay sonra 25 Ocak'a kadar yapacaklarını söylediler. Verilen tarihe bir hafta kala teyit etmek için aradım yine aynı bilgiyi verdiler. Bugün 25 Ocak, param henüz yatmadı, finans departmanına 2 saatte 6 görüşme yaparak ulaşabildim. Hiçbir yetkisi olmayan birine bağladılar ve Eminevim'e yakışan cevabı verdi: "Ödemeniz bu hafta yapılmayacak, haftaya yapmak için çalışacağız". Eminevim lafını kimden duyarsam caydırmak için elimden ne geliyorsa yapacağım bundan sonra.

Cihan 890 Okunma

Cevaplar

  • Cihan29 Ocak

    Sikayetvar.com a yazmadan önce ödememin ilgili hafta yapılamayacağı söyleniyordu. Buraya yazdıktan sonra ve arkasından 12 kez telefon görüşmesi yapmamın ardından ödeme yapıldı. Sıkıntı yaşanmış olmasına karşın ödeme yapıldı fakat bu Eminevim e karşı olan olumsuz düşüncemi kesinlikle değiştirmeyecek. Teşekkürler Sikayetvar.com

  • Eminconstruction Temsilcisi29 Ocak

    Cihan B. bey iyi günler, Sizler ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirmeler sağlanmıştır. Kontrol ettiğimizde ödemenizin hesabınıza geçmiş olduğunu görüntülemekteyiz. Bizlere her türlü soru ve sorununuzda [email protected] adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön