14 Eylül 2013

Eminçelik Satış Sonrası İlgisiz!

Ücretsiz kurulumu var diye şofben aldım. Servisi aradım geldi. Adam 1 metre uzaklıktaki bu hattan elektrik çekecek diye kurulum için 40 lira para istedi. Bu firma ücretsiz kurulumdan ne anlıyor acaba?

Sitesindeki firma numarasına ulaşılamıyor. Sitesindeki servisinin numarası kullanılmıyor. Sitesine mail gönderiyorum cevap verilmiyor. Servise şikayet edeceğim diyorum, istediğine et diyor.
Kısacası ne Eminçelik firması, ne de servisleri işe yaramaz.

Rıtvan 3.801 Okunma

Cevaplar

  • Rıtvan19 Eylül 2013

    şofbeni kendim monte ettim, malzemem olmadığı için de geçici olarak monte ettim, firmaya sonunda telefonla ulaşabildim ve servisi şikayet ettim, eğer kurulumunda dalavereler yapıp yırtmaya çalışacaksanız bunu ücretsiz montaj diye satmayın kardeşim dedim. adam çok kabaydı, tamam servisi arıyorum şimdi deyince benim bunun üzerine hiçbişey söyleme hakkımın olmadığını falan sanıyor. hem ben kurumsal firma olcam diye piyasaya gir, hem de iş düzenin berbat olsun, yok öyle. bir daha eminçelik markasını kesinlikle anmam. eminçelikten @ daha ucuz olan adı duyulmamış firmalar çok daha iyi hizmet sunuyorlar,üstelik ürünlerinin dayanıklılıklarında da pek fark yok. servis sonradan gelmiş ben evde yokken benim idareten taktığım taktığım şofbeni tekrardan adam gibi monte etmemiş, sadece bi sigorta takıp gitmiş. bu sıralar çok yoğunum yoksa kesinlikle valiliğe gidip tüketici haklarına şikayet etmeyi düşünüyorum. bunlar gibi ürününü sattıktan sonra arkadasına bakmayan firmalar piyasadan silinmeli, o açıdan bu sorumsuzluklarını denk geldiğim heryerde afişe edeceğim. bikaç yere firma ve servisi şikayet ettim arayan bile olmadı, müşteri o kadar umurlarında değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön